GWIAZDY

Julia Wieniawa pokazała pierś. „Jeśli reklamujesz ubrania, dlaczego musisz być nago?” nie rozumie fanka.

22-letnia Julia Wieniawa to nie tylko aktorka, ale i businesswoman oferująca kosmetyki pod marką Jusee oraz ubrania Lemiss.

I właśnie na instagramowym profilu Lemiss, Julia Wieniawa pokazała się bez stanika. Na czarno – białym zdjęciu widzimy młodą aktorkę w białych szortach. Julia nie ma stanika, biust zasłania rękami, ale widać spory fragment piersi i malutki tatuaż obok.

 

Summer is here ✨news coming soon 🙏🏻 STAY TUNED

#lemiss #lemissgirl #newies #nowości #soon #staytuned #positivity #positivevibes

– podpisano zdjęcie.

 

ćwiczy w stroju Lemiss – https://www.instagram.com/juliawieniawa/

 

Tym eleganckim czarno – białym zdjęciem topless Julia Wieniawa zapowiadała pojawienie się szortów w ofercie jej marki modowej. Spodenek do tej pory nie ma w ofercie sklepu, ale sama fotografia wywołała sporo zamieszania.

 

It’s a pretty campaign but I don’t understand why Julia needs to be topless. If you are advertising clothes, why do you need to be nude? It doesn’t make sense.

[To ładna kampania, ale nie rozumiem, dlaczego Julia musi być topless. Jeśli reklamujesz ubrania, dlaczego musisz być nago? To nie ma sensu.]

 

Napisała jedna z osób. Inni tłumaczyli jej, że zapewne taka była wizja, lub że to sama Julia chciała się tak pokazać. Nam jednak nasuwa się jeszcze jedna odpowiedź na pytanie: „Jeśli reklamujesz ubrania, dlaczego musisz być nago?”. Brzmi ona: dla przyciągnięcia uwagi!

 

Zobacz też: Ania Rusowicz opublikowała rozbierane zdjęcie. „Ty nie musisz pokazywać publicznie tyłka” – upomina fanka.

 

rozebrała się po to, by reklamować szorty – https://www.instagram.com/lemissofficial/