ZDROWIE&URODA

Kasia Dziurska całkiem nago! [dużo zdjęć 18+]

Kasia Dziurska (ur. 1988 r.) to polska trenerka i instruktorka fitness. Szerszą popularność przyniosła jej współpraca z telewizją.

W 2018 roku Kasia Dziurska w parze z Tomaszem Barańskim znalazła się w finale programu Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W 2019 roku trenerka wzięła udział w show TVP o nazwie „Dance dance dance”. Kasia Dziurska występuje także jako ekspertka w programach śniadaniowych „Pytanie na śniadanie” oraz „Dzień Dobry TVN”.

 

Z uwagi na wykonywany zawód Kasia Dziurska może pochwalić się świetną figurą. Trenerka jest także laureatką wielu konkursów dotyczących fitnessu. Teraz pokazała zdjęcia z sesji, na której jej mięśnie są wyeksponowane w nietypowy sposób.

Fotografie wykonano w Gdyni Orłowo. Widać na nich Kasię pozującą na pniach drzew, na piasku czy na tle wody. Uwagę zwraca to, że Dziurska jest całkiem naga i bardzo umięśniona.

 

Jestem bardzo sentymentalna, lubię wracać to momentów w życiu, które zapamiętam na całe życie 😍
Podczas naszej wspólnej zabawy na instastory, sami poprosiliście o wrzucenie zdjęć z czasów niezapomnianej sesji z @dominikacuda 😍
To wróćmy do tych pięknych zdjęć jeszcze raz 🤩
Które dla Was jest the best ? 🙈😍

– napisała Kasia.

 

Zdjęcia Katarzyny Dziurskiej z sesji w Gdyni na kolejnej stronie.