BIZNES&POLITYKA

Włamanie na profil posła PiS. Pojawiły się kompromitujące zdjęcia!

Marcin Kamil Duszek (ur. 1982) to polski polityk i samorządowiec, radny powiatu bialskiego, poseł na Sejm RP VII oraz VIII kadencji.

Marcin Duszek jest posłem Prawa i Sprawiedliwość, znanym ze swojego społecznego zaangażowania. Zainicjował akcję charytatywną „Dobry Duszek Powiatu Bialskiego”, obecnie jest członkiem między innymi Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

 

Marcin Kamil Duszek – https://www.facebook.com/MarcinKamilDuszekSejmRP/

 

Tym samym do wizerunku Marcina Duszek nie pasują zdjęcia, jakie pojawiły się na jego facebookowym profilu. Na jednym z nich widać posła PiS w samochodzie z seksowną kobietą. Miała ona na sobie białą, koszulową bluzkę. Górne guziki były rozpięte, ukazując głęboki dekolt. Fotografię podpisano:

 

Poznajcie tę ślicznotkę! Izabela Łuciuk będzie moją nową sekretarką. Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć.

 

Pod postem, w komentarzach pojawiły się kolejne zdjęcia tego typu. Jak jednak twierdzi Marcin Duszek, publikacja tych zdjęć była efektem ataku hakerskiego. W czwartek napisał na swoim profilu:

 

🔺UWAGA!
Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa został zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona.

 

post zamieszczony na profilu posła PiS – https://twitter.com/alexeydetotekin/

 

Jednak oświadczenie Marcina Duszek, nie przekonało internautów. Pod jego wpisem czytamy między innymi:

 

Gratuluję koncepcji marketingowej. Do tej chwili nie wiedziałem, że taki poseł istnieje. 😊

 

Dupa pani Izabeli na tle jesiennych liści 😂 wiadomo, co kto lubi, ale hipokryzja do wyrzygu

 

Było żony nie zdradzać z sekretarką, to by afery nie było 🤣

 

Na pewno było włamanie. Ciekawe skąd mieli zdjęcia pani sekretareczki w stroju Ewy? 😂

Nie wstyd Wam tak po ludzku?
Nie chodzi o zdjęcia, ale o oświadczenia.

Miałbyś chłopie chociaż na tyle honoru, żeby nie kłamać ludziom prosto w twarz. Chociaż z drugiej strony mam nadzieje, że ta cała sytuacja będzie kolejnym gwoździem do trumny Pańskiego klubu.

 

Trzeba przyznać, że fotografie pani Izabeli robią wrażenie…

 

>>>Tabloid spekuluje na temat romansu Dody. Są zdjęcia!