Wściekły 44-latek z Bytowa zabrał niebezpieczne przedmioty i pojechał zabić swoją żonę!
Sprawa ma zaskakujący finał.

Policja z Bytowa informuje o bardzo niebezpiecznym zdarzeniu z udziałem 44-latka. Mężczyzna był w trakcie rozwodu ze swoją żoną i gdy dowiedział się o zakończonej sprawie, wpadł we wściekłość i postanowił zabić żonę.
…spakował do plecaka maczetę, siekierę, kij baseballowy oraz napełnił bańkę paliwem. Mężczyzna wsiadł na rower i wyruszył w drogę (…)
Zdenerwowany pojechał do miejsca zamieszkania kobiety, wcześniej przygotowując sprzęt do jej zabicia, gdy dowiedział się, że sąd udzielił im rozwodu.
Mężczyzna miał już wcześniej grozić swojej żonie, a miał wydany zakaz zbliżania się do niej. W dniu ogłoszeniu rozwodu też groził kobiecie, a swojej córce powiedział, że jedzie zabić żonę i spalić jej dom.
Na szczęście jego zamiary zostały zgłoszone na policję, a 44-latka zatrzymano.
Mężczyzna usłyszał zarzuty gróźb karalnych, naruszenia sądowego zakazu zbliżania i przygotowania się do zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet do 15 lat więzienia.
– przekazała Policja.