Poszukiwany od 27 czerwca 2025 r. Tadeusz Duda został odnaleziony martwy.
Tę informację potwierdziła policja podczas briefingu, który odbył się 1 lipca 2025 r. o godz. 23.30 w Starej Wsi.

We wczorajszym komunikacie napisano:
Zapraszamy na konferencję prasową w sprawie zakończenia poszukiwań 57-latka, która odbędzie się o 23:30 przed Szkołą nr 1 w Starej Wsi
Tadeusz Duda odnaleziony
Na konferencji prasowej Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie insp. Artur Bednarek powiedział:
Mieszkańcy Starej Wsi w powiecie limanowskim mogą czuć się bezpiecznie. Dzisiaj, o godzinie 20.30 policjanci Oddziału Prewencji w pobliskim lesie odnaleźli ciało 57-letniego Tadeusza D. Od piątku była to najważniejsza sprawa dla polskiej policji. Człowiek ten stwarzał ogromne zagrożenie dla każdego mieszkańca.
Ciało mężczyzny zostało odnalezione tuż przy drodze na trasie pomiędzy Limanową a Kamienicą 1 lipca 2025 r. około godz. 20.30.
Tadeusz Duda nie żyje
Poszukiwany 57-latek według informacji przekazanych przez policję, miał ranę postrzałową głowy. Wstępnie ustalono, że mężczyzna popełnił samobójstwo i na taki scenariusz wskazywali też wcześniej eksperci [zobacz tutaj]
Policja przypuszcza, że do śmierci poszukiwanego doszło 1 lipca 2025 r., a przy jego ciele znaleziono broń. Komendant przyznał jednak, że policja nie słyszała strzałów.
Koniec poszukiwań w Limanowej
Odnalezienie ciała poszukiwanego mężczyzny, wzbudziło wiele wątpliwości. W komentarzach pod nagraniami internauci zastanawiają się, dlaczego ciało leżało praktycznie przy drodze? Czyż osoba chcąca popełnić samobójstwo nie szuka odosobnienia?
Zastanawiają się też, jak to możliwe, że nikt nie słyszał strzałów i dlaczego policja nie namierzyła wcześniej poszukiwanego, skoro był on tak blisko?
Na razie jednak służby przekazały jedynie, że „prowadzą dalsze czynności”. Być może więc choć na część pytań, poznamy odpowiedzi.
Nagrania na kolejnej stronie.