agnieszka mrozińska
GWIAZDY

Agnieszka Mrozińska czyli Mariola z „Barw Szczęścia” wzięła ślub. Jej mąż ma bardzo DENERWUJĄCĄ wadę!

Agnieszka Mrozińska (32 l.) to aktorka przez wiele lat związana z Teatrem Muzycznym „Roma”, w wielu filmach użyczała głosu jako aktorka dubbingowa, a największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Marioli Kłos w „Barwach Szczęścia”.

Pierwszym mężem aktorki był Piotr Jaszczuk i z tego związku w 2012 roku urodziła się córka Nadia. Teraz Agnieszka Mrozińska po raz drugi wyszła za mąż, a jej wybrankiem jest Alex Caprice.

 

https://www.instagram.com/elaromanowska/?hl=pl

 

Ślub odbył się na Zamku Ogrodzieniec, a panna młoda na miejsce przyleciała helikopterem. Sądząc ze zdjęć, jakie pokazano w social mediach, ślub był tylko cywilny i ceremonia nie miała charakteru religijnego.

 

https://www.instagram.com/elaromanowska/?hl=pl
https://www.instagram.com/elaromanowska/?hl=pl

 

Jednak całe wydarzenie przygotowano z rozmachem. Wszyscy goście byli ubrani na biało, a imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni.

 

https://www.instagram.com/elaromanowska/?hl=pl

 

Drugi mąż Agnieszki Mrozińskiej to projektant mody, współwłaściciel Studia Sztos i pasjonat motoryzacji. Alex Caprice urodził się na wschodzie Europy:

 

…w kulturze koloru, zabawy, przepychu i nieopisanego luksusu. To one miały największy wpływ na ukształtowanie wizji i ekspresji kolekcji projektanta.*

– czytamy na stronie internetowej jego firmy.

 

>>>Piotr Rubik wierszem informuje o swoim wyjeździe. Podejrzewaliście go o TAKI talent?

 

Co ciekawe Caprice, nie jest prawdziwym nazwiskiem, lecz pseudonimem:

 

Filozofia marki odzwierciedla pseudonim artysty Alex Caprice. Pierwszy termin wywodzi się od jego imienia, a drugi Caprice to nic innego jak „kaprys”. Projektant stwarza rodzaj pragnienia.*

 

Na modowej stronie drugiego męża Agnieszki Mrozińskiej możemy przeczytać też o bardzo denerwującej wadzie Alexa. Chodzi o spóźnialstwo!

 

Zawsze chce być na czas, ale nigdy mu się to nie udaje.*

 

Ciekawe czy aktorka jest tolerancyjna w tym względzie?

 

 

*cyt. alexcaprice.com