CELEBRYCI

Agnieszka Radwańska zamieściła ODWAŻNE zdjęcie z synem. Zobacz!

Słynna tenisistka niedawno została mamą. 27 lipca 2020 r. na świat przyszedł syn Agnieszki i Dawida Celta – Jakub.

Zapewne przez te półtora miesiąca Radwańska nasłuchała się mnóstwa rad i przestróg udzielanych przez instamatki czy tak zwane „madki”. Można się tego domyślić po ostatnim wpisie młodej mamy.

Agnieszka Radwańska od kilku dni przebywa w Sopocie i właśnie zamieściła swoje zdjęcie z Kubusiem – w nosidełku. A nosidełko dla tak małego dziecka to – zdaniem instamatek – prawdziwa zgroza!

 

Tenisistka uprzedziła ewentualne „dobre rady” informacją:

 

#dlamartwiacychsieomojedziecko 😉
Wiek Nosidełko przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Minimalna waga/wzrost: 3,5 kg / 53 cm. Maksymalna waga/wzrost: 15 kg / 100 cm. WAŻNE! Noszenie dziecka w pozycji przodem do świata jest dopuszczalne od 5 miesiąca życia. Maksymalna dopuszczalna waga dziecka noszonego przodem: 12 kg. Dla dzieci o wadze 3,5-4,5 kg należy zastosować zapięcie zmniejszające otwór na nóżki (w zestawie z nosidełkiem).

 

Mimo to internautki uznały, że zdjęcie Agnieszki z Jakubem w nosidełku jest bardzo odważne!

 

Oj odważne zdjęcie ? Widzę Madki juz swoje 5 groszy wciskaja? Zyjcie i dajcie żyć innym? Fajne zdjęcie ?

 

Haha Aga… świetne poczucie humoru ? Gratuluje! Ja tez nie daje sobie wciskac tej religii chustonoszenia, jakos nikt przy tym nie wspomina, jak szkodliwe aa chusty dla….kregoslupow rodzicow. Keep going on!

 

A jakie jest Wasze zdanie na temat nosidełek?

 

Agnieszka z synkiem w nosidełku – https://www.instagram.com/aradwanska/