GWIAZDY

Agnieszka Włodarczyk opuściła Polskę! Wybrała kontrowersyjne miejsce!

Odkąd związała się z triatlonistą Robertem Karasiem, co miało miejsce w 2020 roku, Agnieszka Włodarczyk razem z partnerem wyjeżdża na dłuższe pobyty za granicę. Wyjazdy trwały dwa-trzy miesiące i były związane z przygotowaniami partnera do startów w zawodach.

Karaś co prawda niedawno stał się „bohaterem” afery dopingowej, jednak już w nowym miejscu pokazał, jak trenuje. Prawdopodobnie więc uzyskał zgodę na start w kolejnych zawodach.

Agnieszka Włodarczyk towarzyszy partnerowi i zachwyca się miastem, w którym przebywają. Jednak obserwatorzy aktorki zwrócili jej uwagę na ciemną stronę tej lokalizacji.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Włodarczyk przebywa obecnie na wyspie Palma w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Samo miasto opisuje niczym raj na ziemi:

 

…mam wszystko pod ręką. Plac zabaw na dole, basen, to, że nie muszę mieć auta, bo wszędzie jeżdżę komunikacją miejską, że wszędzie jest czysto! W sklepach jest wszystko( chociaż na wszelki wypadek kupiłam w Polsce bułkę tartą i moją ulubioną herbatę????), a jak nie chce mi się gotować, mogę zamówić jedzenie z każdej restauracji w okolicy.

 

Mamy tu już swoje ukochane miejsca, wiemy, gdzie zjeść najlepsze tiramisu czy chińszczyznę.

 

Czuję się tu bezpiecznie. Nikt nie rzuca lubieżnych spojrzeń i nie zaczepia. Alkohol w sklepach jest praktycznie niedostępny a w hotelach jest tak drogi, że jest towarem ekskluzywnym, więc nikomu nie odwala palma. Jednym słowem dla mnie- raj.
Byliście kiedyś w Dubaju? Jakie macie wspomnienia?

– zapytała.

 

Ledwo rozstał się z jedną, a już ma kolejną! Marcin Hakiel pochwalił się nową partnerką!

 

I wiele osób podziela entuzjazm Agnieszki Włodarczyk odnośnie Dubaju. Inni jednak uważają, że przysłowiowe „miasto złota”, za swoją luksusową fasadą, kryje wiele zła:

 

Dubai nie jest taki słodki. Pojedzie na suk, taki prawdziwy a tam szczury, i nagabywanie. Byłam razem z koleżanka i naszymi córkami 11 lat i nie czułyśmy sie tam bezpiecznie.????

 

Może i ładnie i czysto ale co z prawami człowieka? Kary śmierci dla homoseksualistów, kobiety nie mają prawa głosu, nie wspominając o związkach partnerskich

 

wszystko zbudowane na cierpieniu i wyzysku najsłabszych jednostek

 

Polecam książkę p.Pałkiewicza , zmienia się perspektywa [chodzi o książkę „Dubaj. Prawdziwe oblicze”, którą napisał Jacek Pałkiewicz – przyp. red.]

 

w skrócie opisuje setki palestynczykow i hindusów którzy mieszkają w gettach i są zmuszani do niewolniczej pracy po to żeby budować te „piękne” wieżowce w Dubaju. Opisuje również dyskryminacje kobiet w tym kraju oraz kary śmierci za bycie homoseksualista…

– zwracano uwagę celebrytce.

 

A jakie jest Wasze zdanie na temat Dubaju? Byliście, polecacie?

 

Co się dzieje z Marzeną Rogalską? Najpierw powiększyła usta, a teraz TO!