GWIAZDY

Agnieszka Włodarczyk przełamała TABU. Niespodziewana informacja dotycząca DZIECI!

Marzenie o dziecku, cudowny czas oczekiwania i wreszcie spełnienie i powitanie potomka na świecie. Taką wizję ciąży i macierzyństwa prezentują często tzw. instamatki. Agnieszka Włodarczyk przedstawiła zupełnie inny punkt widzenia.

Aktorka, która w wieku 40 lat jest w swojej pierwszej ciąży zdecydowała się na odważne czy też kontrowersyjne wyznanie. Swój wpis zaczyna dosyć nieśmiało:

 

Może to odrobinę kontrowersyjne( chociaż nie wiem dlaczego)

 

Dalej aktorka przełamuje tabu dotyczące posiadania dzieci.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Odważnie przyznała:

 

…ja tak naprawdę nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka. (…)

Nigdy nie należałam do osób, które zaglądają do wózków i podniecają się ich „zawartością”, nie zaczepiałam matek z maluszkami w celu odbycia rozmowy , a na wizję spędzenia paru godzin w samolocie obok płaczącego dziecka robiło mi się słabo.
Myślę, że to się nie zmieni z czasem 🤷‍♀️

 

Tym samym aktorka przyznała, że nie wpisuje się w powszechną wizję kobiety „w pewnym wieku”, która tylko marzy o tym by „zaciążyć”, a potem zakopać się w pieluchach.

Ale skoro nigdy nie chciała mieć dziecka, to co stało się teraz i jak wyobraża sobie wychowanie swojego maluszka?

 

…tolerancja na czyjeś maluchy będzie większa, ale coś mi się wydaje, że zostanę jednak fanką głównie swojego😉
I chyba nie ma w tym nic złego, jest jak jest a ja jestem na tyle dorosła, żeby się do tego przyznać.

 

Dodała też, że dopiero teraz przy boku Roberta Karasia poczuła potrzebę powiększenia rodziny. Podkreśliła też, że najgorsze co mogłaby zrobić wcześniej, to uleganie presji otoczenia:

 

Potrzebowałam do tego dojrzałości, odpowiedniego partnera, opieki z Jego strony, poczucia bezpieczeństwa- po prostu miłości❤️Dlaczego o tym piszę?
Bo życie mi pokazało, że nie warto ulegać jakiejkolwiek presji otoczenia, dziadków, babć, partnerów czy wieku.

 

Swoim wpisem Agnieszka Włodarczyk przełamuje tabu dotyczące kobiet, które nie chcą mieć dzieci. Nie chcą teraz lub nie chcą wcale.

Pod postem aktorki pojawiło się sporo komentarzy kobiet o podobnym podejściu. Wiele z nich pisało, że są w podobnej sytuacji, ale nie chcą ulegać presji. Wolą poczekać aż same poczują chęć posiadania dzieci.

 

Zobacz też: Poruszające zdjęcie Klaudii Halejcio. Aż ciarki przechodzą!