GWIAZDY

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Zdradziło ją TO zdjęcie!

17 listopada 2020 r. aktorka znana z seriali „13 posterunek”, „Plebania”, „Pierwsza Miłość” i wielu filmów fabularnych poinformowała o swoim wyjeździe. Agnieszka Włodarczyk wyjechała na jedną z indonezyjskich wysp.

Tym razem jednak nie jest to zwykły wakacyjny wyjazd. Agnieszka Włodarczyk rozważa nawet pozostanie za granicą na stałe (więcej na ten temat tutaj).

Na Gili Air aktorka przebywa ze swoim partnerem traitlonistą Robertem Karasiem. I choć sami nie mówili o ślubie, to fani doszli do wniosku, że para jest już małżeństwem. Zdradzić miało ich to zdjęcie.

 

widzicie tu obrączki? – https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Na fotografii z lotu ptaka widać pływających Agę i Roberta. Z tej odległości trudno byłoby dostrzec obrączki czy też inne znaki świadczące o zamążpójściu. Co zatem zwróciło uwagę internautów? Chodzi o to, kto jest autorem zdjęcia. Otóż jest ono podpisane:

 

Miłego dnia❤️ #taktomy #giliair ? @wedonbali

 

„Wedonbali” to skrót od „wedding on Bali” czyli wesele na Bali i jest to nazwa firmy organizującej wesela na tej wyspie. Co ciekawe, firma jest rosyjska… Na jej stronie czytamy:

 

Wyspa Bali, jedna z najpiękniejszych wysp na świecie, na której można znaleźć dla siebie prawdziwy raj dla dwojga!
Oferujemy szeroki wachlarz usług od sesji zdjęciowych z wystrojem ślubnym od 750 $ po indywidualnie opracowane koncepcje ceremonii ślubnych od 1350 $ !!!

 

Czy zatem zlecenie przez Agnieszkę Włodarczyk wykonania zdjęć właśnie firmie weselnej o czymś świadczy? Czy naprawdę Agnieszka i Robert wzięli ślub? Pewnie dowiemy się wkrótce 🙂