GWIAZDY

Znany aktor chwali się zatrzymaniem „szatańskiej ciężarówki”. „Dno i żenada” komentują internauci!

Aktor Antonii Pawlicki pochwalił się swoją akcją w centrum Warszawy. Zszokował swoich fanów!

Antonii Pawlicki to urodzony w 1983 roku aktor. Grał między innymi w serialach „Echo serca”, „W rytmie serca” czy „Na dobre i na złe” i „Czas Honoru”. Zagrał też w filmach utożsamianych z tematyką patriotyczną, takich jak „Katyń”, „Jutro idziemy do kina” i „Legiony”.

Tym bardziej jego wczorajsze zachowanie dla wielu osób jest prawdziwym szokiem. Antonii Pawlicki zatrzymał się na środku ulicy w centrum Warszawy po to by zablokować drogę furgonetce Fundacji Pro-Prawo do Życia. Organizacja ta działa w nurcie pro life i ochrony życia od mementu poczęcia. Tymczasem Pawlicki z wielkim cynizmem mówi na nagraniu:

 

….postanowiłem zatrzymać się na środku drogi w Warszawie, ponieważ zobaczyłem tę szatańską ciężarówkę finansowaną przez Ordo Iuris, czyli zagraniczną sektę międzynarodową neokatolicką, która znowu jeździ po Polsce, po Warszawie i rozwozi te szatańskie teorie.

 

auto zatrzymane przez Pawlickiego – https://www.instagram.com/antek_pawlicki/

 

Aktor napisał, że było to „obywatelskie zatrzymanie”. Część osób poparła jego zachowanie, jednak wiele komentarzy dodały osoby oburzone postawą Pawlickiego!

 

To było bezprawne zatrzymanie, powinieneś ponieść konsekwencje za to – aktorzyno.

 

Najlepsi są pożyteczni idioci , którzy wyznają wolność słowa i wypowiedzi, wolność przekonań ale tylko takich jakie się im podobają tzn ICH wolność . Idioci mogą mówić kto może jeździć po ulicach a kto nie, kto jest sekta a kto nie. Mogą oceniać innych sami wkur… się na innych.

 

Żałosny błaźnie…

 

Won lewaku jak się nie podoba!! Chłopie masz zero klasy, wydmuszko.

 

Po tekście o katolickiej sekcie przestałem słuchać, zaczyna się od steku bzdur to co może być później?

 

Wygaduje pan takie głupoty, że aż przecierałam oczy ze zdumienia. Bardzo lubiłam pana jako aktora jednakże po tym pana „występie” całkowicie zmieniłam o panu zdanie. Nie szanuje pan poglądów innych ludzi, które są odmienne od pana i dlatego niech również nie oczekuje pan szacunku. Obraził pan moje uczucia religijne i wartości, które wyznaję nazywając „szatańską” furgonetkę, która otwiera ludziom oczy na niewyobrażalne cierpienie niewinnych nienarodzonych dzieci. Śmiem twierdzić, że to może pana jakaś zła moc opętała a nie tą furgonetkę widząc takie pana bezczelne i odrażające zachowanie. W moich oczach dno i żenada.

 

Żal… „Celebryci” opowiadają się za mordowaniem… Szkoda że pan grał w filmach, serialach w których bohaterowie (nasi przodkowie) umierali za wartości takie jak Bóg, honor, ojczyzna… Wielkie rozczarowanie…

 

Jeśli Pawlicki spodziewał się braw za swój „bohaterski” czyn, to srogo się rozczarował.

 

>>>Nietypowa interwencja. Policja musiała zdjąć majtki! (VIDEO)