BIZNES&POLITYKA CELEBRYCI

Tak Aleksandra Kwaśniewska świętuje 8 rocznicę ślubu! (FOTO)

Aleksandra Kwaśniewska (ur. 1981) to nie tylko córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego ale też prezenterka i dziennikarka.

Jej mąż Kuba Badach (ur. 1976) to także nietuzinkowa osoba – muzyk, wokalista i kompozytor. W 1996 roku rozpoczął karierę solową. Od czasu do czasu występuje gościnnie z chrześcijańskim chórem TGD (Trzecia Godzina Dnia – moment zesłania Ducha Świętego). W radiu Nowy Świat prowadzi audycję Badafonia.

Parze Kwaśniewska i Badach wiele razy wytykano brak dzieci, na co jednak Aleksandra zawsze ma dobrą ripostę (zobacz TUTAJ). Teraz Ola i Kuba świętują ósmą rocznicę ślubu, bo wzięli go 22 września 2012 roku w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie.

Aleksandra Kwaśniewska swoim zwyczajem zamieściła okolicznościowy wpis składający się z samych hasztagów. Brzmi on następująco:

 

#zokazji8rocznicyślubu #życzęsobie #oraz @tenkubabadach

#abyśmyzawszebylidlasiebie #takniezaprzeczalnieatrakcyjni

#jakwjapońskiejbudcefotograficznej ❤️💪🤡👽

 

Życzeniom towarzyszy zdjęcie ze wspomnianej japońskiej budki fotograficznej. Na wykonanych w niej zdjęciach, Ola i Kuba stroją różne miny, więc widać, że nastroje mieli wyśmienite.

 

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach; zdjęcia z japońskiej budki fotograficznej – https://www.instagram.com/aleksandraleksandrowna/

 

Na profilu Kuby Badacha nie pojawił się żaden wpis w temacie rocznicy. Może szykuje niespodziankę dla Oli?

Tak czy owak, z okazji rocznicy ślubu dołączamy się do życzeń niezaprzeczalnej atrakcyjności 🙂