GWIAZDY

Antoni Królikowski o nowej partnerce: „Jest moim aniołem”

33-letni Antoni Królikowski w swoim życiu miał wiele krótkotrwałych związków. Jego partnerkami były: Lura Breszka, Kasia Sawczuk, Julia Wieniawa i Katarzyna Dąbrowska.

Gdy więc aktor związał się z Joanną Opozdą, wiele osób powątpiewało w trwałość tego związku. Drwiono wtedy, że Antek Królikowski ma kolejną wielką miłość aż do… kolejnej.

Niestety czarnowidze mieli rację i związek Królikowskiego i Opozdy rozpadł się nagle i to tuż przed porodem Joanny. Obecnie Antek związany jest z Izabelą, z którą zdradzał żonę, gdy ta była w ciąży.

 

Teraz aktor w rozmowie z „Party” zachwyca się nową partnerką.

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/?hl=pl

 

Antoni powiedział:

 

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko.

 

I dodał:

 

Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej*

 

Zapewniał też, że jest pewien iż ma przy sobie odpowiednią osobą.

 

Podobne twierdzenia słyszeliśmy przy okazji poprzednich związków Królikowskiego. Można więc się zastanawiać, czy Izabelę czeka los jej poprzedniczek?

 

*cyt. za fakt.pl