GWIAZDY

Beata Tadla o KOSZMARNYM dzieciństwie! Co przeżyła dziennikarka?!

Beata Tadla nie miała beztroskiego dzieciństwa. Dziennikarka ujawnia, z czym musiała zmagać się jako dziecko. Jej wyznania wywołują dreszcze.

Dom jak z horroru

Beata Tadla jest powszechnie znaną i lubianą dziennikarką. Przez lata była związana ze stacją TVN i z Telewizją Polską. Aktualnie Tadla współpracuje z Radiem ZET i prowadzi poranny Program „Onet Rano”. Jest też mówcą motywacyjnym i wykładowcą akademickim. Dziennikarka w wywiadzie, którego udzieliła magazynowi „Wysokie Obcasy” opowiedziała o swoim dzieciństwie i warunkach, w jakich przyszło jej żyć w Legnicy, z której pochodzi. Beata Tadla powiedziała:

 

Nasze mieszkanie mieściło się na poddaszu. Na zaadaptowanym strychu korytarz był odrapany, na ścianach wychodziły ślady malowanych wcześniej lamperii, nie było ciepłej wody ani kaloryferów. Do toalety schodziliśmy na półpiętro

Dziennikarka podkreśla, że trudne warunki mieszkaniowe dzięki jej mamie, dało się znieść. W „Wysokich Obcasach” powiedziała:

 

Dzięki mamie było przytulnie, robiła gobeliny, przystrajała mieszkanie własnoręcznie wykonanymi ozdobami, szyła zasłony, narzuty na łóżka.

Kombinowanie w kamienicy

Beata Tadla ujawnia, że problemem w jej mieszkaniu był grzyb. Dziennikarka powiedziała:

 

Jedną ścianę trzeba było przykryć zasłoną, bo był na niej wielki grzyb. Mama kolorowała nasz świat. To moje pierwsze wspomnienie

 

Tadla wspomina, że w legnickiej kamienicy, w której mieszkała kwitł handel wymienny. Rodzice i sąsiedzi musieli być zaradni. Tego wymagały trudne czasy. Beata Tadla powiedziała w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”:

 

Kamienica działała jak jeden wielki organizm, bo wszyscy kombinowali i dzielili się tym, czym tylko mogli. Jedna z sąsiadek pracowała w zakładzie włókienniczym i wynosiła tkaniny. Mama szyła jej ubrania, a ona w zamian dawała materiał i dzięki temu miałam nowe sukienki. Mój tata mógł w pracy zdobyć benzynę, a sąsiad kawałek mięsa. Handel wymienny kwitł

 

Zdjęcie: Facebook/ Beata Tadla