ZDROWIE&URODA

Ciągnęli samochodem przez 1,5 km! „Wszyscy słyszeli krzyki tego chłopaka”!

Policja z Piotrkowa Trybunalskiego poszukuje świadków zdarzenia, jakie miało miejsce w Gomulinie Kolonii.

Mieszkańcy tej miejscowości byli poruszeni tym przerażającym zdarzeniem. Pewien mężczyzna poprosił o przeparkowanie innego auta – była to prawdopodobnie Mazda 3. Kierowca tego pojazdu ruszył, nie bacząc na to, że pieszy zaplątał się w pasy bezpieczeństwa. Mężczyzna miał być ciągnięty w ten sposób przez około 1,3-1,5 kilometra. Doznał przy tym poważnych obrażeń.

 

https://www.facebook.com/judyta.kaminska.1/posts/7517781751626498

 

Jeden z mieszkańców miał powiedzieć w radiu Strefa FM:

 

To jest mój kolega i z tego co mi opowiadał tuż po zdarzeniu, oparł rękę o szybę i poprosił o to, żeby odjechać, bo nie mógł wjechać ciężarówką we wjazd. Samochód gwałtownie ruszył, a jego ręka zaplątała się w pas bezpieczeństwa. I tak przeciągnęli chłopaka 1300 metrów (…) Wszyscy byli wstrząśnięci. Słyszeli krzyki tego chłopaka*

 

Poszkodowany mężczyzna jest mocno poturbowany. Doznał wielu obrażeń, szczególnie stóp i pięt, stracił też dużo krwi i leży w szpitalu.

 

Policja poszukuje świadków tego zdarzenia:

 

Osoby mające jakąkolwiek wiedzę proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod numerem telefony 47 846-14-62, 47 846-12-06 lub na numer alarmowy 112.

 

>>>Polska pisarka spłonęła we własnym domu. Zwęglone ciało znaleziono na…

 

http://www.piotrkow-trybunalski.policja.gov.pl/

 

 

 

*cyt. epiotrkow.pl