GWIAZDY

Ewelina Lisowska przedrzeźnia Edytę Górniak? Zobacz nagranie!

Ewelina Lisowska (29 l.) to wokalistka znana z takich hitów jak „Nieodporny rozum”, „Nie mogę zapomnieć”, czy „Jutra nie będzie”.

Piosenkarka obecnie nosi włosy blond i jest filigranową osobą. Ewelina Lisowska ma 155 centymetrów wzrostu. Z kolei Edyta Górniak (48 l.) ma ciemne włosy i jest znacznie wyższa – ma 175 cm. wzrostu.

Zaskakuje zatem nagranie, jakie pojawiło się na profilu Eweliny. Ucharakteryzowana na Edytę Górniak wokalistka śpiewa jedną z piosenek divy. Chodzi utwór „Pada śnieg”, który Edyta wykonywała z Krzysztofem Antkowiakiem.

 

 

Na video, jakie Ewelina opublikowała na Instagramie, naśladując Edytę śpiewa fragment piosenki, a później życzy fonom Wesołych Świąt. Czyżby Lisowska postanowiła przedrzeźniać bądź parodiować Edytę Górniak?

 

Lisowska jako Górniak – https://www.instagram.com/polsatofficial/

 

Jak się okazuje nagranie jest zapowiedzią świątecznego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! W tym odcinku poza Eweliną wystąpią Katarzyna Skrzynecka, Czadoman, Gosia Andrzejewicz, Stefano Terrazzino, Adam Strycharczuk, Katarzyna Dąbrowska, Filip Lato i Marek Kaliszuk. Emisja w piątek o 20.00.

 

>>>Roksana Węgiel wystąpi w znanej produkcji TVN. To program kierowany do…