GWIAZDY

Gwiazdor disco polo wystąpił jako Danuta Rinn. Zgadnij, kto to!

Stylistyka muzyki disco polo jest dosyć odległa od piosenek Danuty Rinn, jakie wykonywała w towarzystwie big bandów. Od czego jednak zdolności sceniczne i umiejętność śpiewania w różnych stylach?

Takimi właśnie talentami mógł pochwalić się uczestnik show „Twoja twarz brzmi znajomo” na antenie Polsatu. Podczas nadawanego 5 września 2020 r. programu, gwiazdor disco polo zaśpiewał jeden z największych przebojów Danuty Rinn (1936-2006) pt. „Gdzie ci mężczyźni”.

 

W wykonaniu piosenki z pewnością pomogła charakteryzacja i odpowiednio dobrana stylizacja „wokalistki”. Trzeba jednak przyznać, że piosenkarz disco polo poradził sobie bardzo dobrze.

Jurorzy mieli kilka uwag technicznych, natomiast samo wykonanie bardzo im się spodobało. Szczególnie docenili to, że wokalista z tej piosenki nie zrobił groteski czy parodii. Postarał się za to odtworzyć nastrój, jaki kreowała Danuta Rinn.

 

Kim jest ten gwiazdor? To Czadoman czyli 34-letni Paweł Dudek znany z takich przebojów jak „Chodź na kolana” czy „Ruda tańczy jak szalona”.

 

Paweł Dodek (Czadoman) – https://www.instagram.com/czadoman/?hl=pl

 

Jak wypadł Czadoman w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”? Nagranie poniżej.