CELEBRYCI

Izabella Krzan zabrała głos w sprawie pracy w PnŚ. Podsumowała też Marzenę Rogalską!

Gdy 16 lutego Marzena Rogalska ogłosiła swoją rezygnację z pracy w Telewizji Polskiej, prezes TVP miał tylko jedną bolączkę – kto zastąpi prezenterkę.

Jak opowiadał, samo odejście Marzeny Rogalskiej było dla niego zaskoczeniem, ale nie przejął się specjalnie [zobacz tutaj]. Wykonał jednak telefon do produkcji i znalazł zastępstwo w postaci Izabelli Krzan.

 

z Koła Fortuny do PnŚ – https://www.instagram.com/izabellakrzan/

 

Iza podjęła wyzwanie i już 17 lutego poprowadziła „Pytanie na Śniadanie” razem z Tomaszem Kammelem. Do tej pory nie komentowała tego nagłego zwrotu w karierze. Teraz jednak odpowiedziała na pytania fanów na instastory i jedna z osób zapytała:

 

Czy było dużo stresu na 1 live w pns?

 

Bardzo dużo. Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w pns. Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana.

– napisała Izabella.

 

Podsumowała też Marzenę Rogalską, o której wypowiada się z szacunkiem:

Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie… Czasami jesteśmy wrzucani przez los na głęboką wodę, ale może i tak lepiej.

 

Swoją odpowiedź zakończyła słowami:

 

Mam nadzieję, że jakoś sprostałam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze dużo nauki.

 

Z kolei na instagramie PnŚ pojawiły się opinie dotyczące nowej prezenterki. Oczywiście jest żal z powodu odejścia Marzeny Roglaskiej. Jednak spore grono osób uważa, że Iza sobie świetnie radzi:

 

 

Brawo Pani Izo👏. Jest Pani mloda sliczna sympatyczna i na pewno bedzie Pani profesjonalna. Bardzo sie ciesze. Zmiany sa czasami potrzebne. Zycze powodzenia.👍👍👍❤❤❤⚘🥀🌹🌷

 

Nie ma ludzi niezastąpionych. Iza jest SUPER. Wspaniały duet.

 

Pani Marzena odeszła trudno życzymy jej wszystkiego dobrego. Każdy ma prawo do nowych wyzwań. Ale nie dramatyzujmy. Są inni świetni dziennikarze. Iza jest super. Pani Marzena też jest super osobą ale to że odeszła to żadna tragedia.

 

Pani Izabelo gratulacje. Wspaniały debiut, lekkość wypowiedzi, naturalność, trzymam kciuki 😊

 

A jak Wam się podoba Izabella Krzan jako prowadząca?

 

Zobacz też:

Justyna Żyła pokazała, gdzie ma sukces byłego męża! (FOTO, VIDEO)

Marzena Rogalska odcina się od Tomasza Kammela. To cała prawda na temat ich relacji!