CELEBRYCI

Joanna Krupa nie mogła powstrzymać łez, gdy mówiła TO o córce!

44-letnia Joanna Krupa jest mamą 3-letniej Ashy-Leigh Nunes (ur. 2 listopada 2019 roku) z małżeństwa z Douglasem Nunesem. Para jednak obecnie jest w separacji.

Goszcząc w „Dzień Dobry TVN”, Joanna Krupa opowiedziała zarówno o swoich planach zawodowych, jak i życiu prywatnym. Nie zabrakło wzruszeń.

 

https://www.instagram.com/joannakrupa/

 

W marcu 2023 r. potwierdzając separację, jurorka „Top Model” napisała:

 

Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód.

 

Podobnie w DDTVN stwierdziła, że obecnie córka jest jej priorytetem i nawet projekty zawodowe wybiera myśląc o Ashy:

 

…najważniejsza jest Asha, robię wszystko, żeby to ona była moim priorytetem. Układać życie tak, żeby była dumna z mamy i jak będzie starsza, pójdzie do szkoły, koledzy i koleżanki będą szperać w internecie, żeby widzieli, że robię projekty od serca, pozytywne*

 

W pewnym momencie mówiąc o córce prawdziwie się wzruszyła:

 

Najważniejsze jest to, żeby mieć zdrowie, żeby Asha rosła jak na drożdżach i była szczęśliwa. Żeby robiła w życiu to, co chce, żeby jej marzenia się spełniały (…) Zaraz się popłaczę

– dodała.

 

>>>Anna Wendzikowska spotkała się z Jennifer Lopez. Gorzkie słowa po wywiadzie!

 

 

*źródło/cytaty: plejada.