GWIAZDY

Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie. Jest oświadczenie!

25-letnia Julia Wieniawa to aktorka, przedsiębiorczyni i wokalistka, a od niedawna też jurorka w programie „Mam Talent!”.

W 2020 roku związała się z Nikodemem Rozbickim. W 2022 roku para poinformowała, że nie jest już razem. W jakiś czas później jednak aktorka znów zaczęła publikować wspólne zdjęcia.

Teraz jednak Wieniawa opublikowała konkretne oświadczenie.

 

https://www.instagram.com/juliawieniawa/

 

Julia Wieniawa rozstanie

Na szczęście jednak nie chodzi o jej związek a o wytwórnię muzyczną. Gwiazda współpracowała z wytwórnią Kayax i z dniem 2 kwietnia 2024 r. rozwiązała umowę.

 

Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do KAYAX oświadczenia o rozwiązaniu współpracy,  w tej sprawie proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem, Mecenasem Marcinem Marcinkiewiczem.

 

Internauci uznali, że treść tego oświadczenia jest kuriozalna. Z jednej strony Julia informuje o rozwiązaniu współpracy, a z drugiej pisze, że nie będzie tego komentowała:

 

Troszkę nie czaję, większość osób nie wie z kim ty masz kontrakty itd, nie chcesz komentować oświadczenia i zerwania pracy ale wstawiasz na insta posta na ten temat żeby ludzie pytali po co? dlaczego etc.

 

Ale nikogo to nie obchodzi xd

 

A ktoś pytał?

 

Po co publikować takie oświadczenia skoro ciężko napisać dlaczego jest publikowane takie oświadczenie??

 

Przypomnijmy, że w styczniu 2024 r. to Kayah czyli współzałożycielka Kayaxu informowała o tym, że kończy współpracę z firmą. Można się więc domyślać, że w wytwórni nie za dobrze się dzieje i stąd także rezygnacja Julii.

 

Prawie jak starsza pani! Julia Wieniawa ma TAKIE rytuały!