GWIAZDY

Justyna Steczkowska koncertuje z Beatą Kozidrak. To, co stało się w Poznaniu wprawiło je w osłupienie!

W październiku rozpoczęła się trasa koncertowa „Justyna Steczkowska 25 lat”. Jedną z piosenek gwiazda śpiewa w duecie z Beatą Kozidrak.

Jednak trasę poprzedziło niespotykane zdarzenie z udziałem Beaty Kozidrak – we wrześniu piosenkarka prowadziła pod wpływem alkoholu i została zatrzymana przez policję. Później wydała oświadczenie, w którym pisała między innymi o tym, że jest jej bardzo wstyd i że jest gotowa ponieść wszelkie konsekwencje swojego zachowania [oświadczenie tutaj].

 

https://www.instagram.com/justynasteczkowska/

 

Za Beatą wstawiła się Justyna Steczkowska, która zapowiadając wspólne występy apelowała też, by nie przekreślać Beaty Kozidrak jako człowieka:

 

Beata jest i zawsze była fantastyczną wokalistką, serdeczną koleżanką w pracy i po prostu fajną kobietą. Proszę, żebyście o tym pamiętali przede wszystkim 🙏❤️

 

Jednak do końca nie było wiadomo, jak publiczność przyjmie występ obu pań. Czy spotka je aplauz czy raczej zostaną wygwizdane?

 

https://www.instagram.com/justynasteczkowska/

 

Chyba jednak żadna z nich nie spodziewała się takiej reakcji fanów i to, co stało się w Poznaniu wprawiło je w osłupienie:

 

Wasze gromkie brawa, gratulacje i owacje na stojąco, dały mi ogromną siłę na następne koncerty. WIELKIE DZIĘKI POZNAŃ ❤️👍
P.S. Dziękuje też w imieniu @beatakozidrak 😍
Jesteście Kochani, pełni klasy i zrozumienia. Kocham WAS!!! ❤️❤️❤️

– napisała poruszona Steczkowska.

 

Gwiazda zaprosiła też na kolejne występy, które odbędą się w Koszalinie, Szczawnie Zdroju, Lublinie i Bielsku Białej.