CELEBRYCI

Lekarz gwiazd przejrzał Caroline Derpienski: „Uważam, że jest to bardzo…”

Krzysztof Gojdź (50 l.) to polski lekarz, który popularność zyskał dzięki prowadzeniu programu „Niezwykłe przypadki medyczne” w latach 2016–2017, w TVN Style.

Obecnie Krzysztof Gojdź mieszka w USA i oferuje zabiegi z medycyny estetycznej. Działa w Beverly Hills, Miami,  Chicago i Nowym Jorku, a jedną z jego klientek jest Paris Hilton.

Medyk bardzo dobrze zna środowisko Polaków w Stanach Zjednoczonych, a teraz podsumował karierę Caroline Derpienski.

 

Caroline Derpienski w Ameryce ma status celebrytki. W Polsce jak do tej pory zasłynęła przechwalaniem się swoim bogactwem i tym „ile” pieniędzy ma na sobie oraz aferą z Kasią Nosowską. Co na temat 22-latki sądzi lekarz gwiazd?

 

https://www.instagram.com/drchrisgojdz/feed/; https://www.instagram.com/carolinederpienski/

 

Krzysztof Gojdź przejrzał Caroline Derpienski!

 

Opinia medyka może zaskoczyć, ponieważ uważa on, że działania celebrytki to nie wyniki „płytkiego” sposobu myślenia, a są one celowe:

 

Ona jest dosyć kontrowersyjna. Uważam, że jest to bardzo inteligentna dziewczyna, która trochę robi sobie jaja z Polski i to w sposób bardzo umiejętny

– powiedział w wywiadzie dla Shownews*

 

Małgorzata Tomaszewska w ciąży! KTO jest ojcem dziecka?!

 

Caroline Derpienski i jej milioner

 

Celebrytka wiele razy chwaliła się swoim związkiem ze znacznie starszym od siebie milionerem. Jednak zdaniem lekarza gwiazd, nie robiła kariery „przez łóżko”:

 

Jedno jest pewne: to nie jest osoba, która zajmuje się najstarszym zawodem świata. A niestety w Miami mnóstwo Polek, ale również i Polaków, zajmuje się po prostu ukrytą prostytucją. Ta dziewczyna zarabia na siebie. Ta dziewczyna ma naprawdę poukładane w głowie

 

„Dziewczyny z Miami”

 

Krzysztof Gojdź uważa, że to jak Polki i Polacy zachowują się w Ameryce, to dobry temat na film:

 

W Polsce podniecacie się „Dziewczynami z Dubaju”. Ja myślę, że trzeba nakręcić film „Dziewczyny z Miami”, gdzie ta prostytucja naprawdę kwitnie, gdzie narkotyki są na porządku dziennym. To jest takie życie nocne, którego, ja nie akceptuję i w którym absolutnie nie uczestniczę

– zapewnił.

 

Magda Stępień i Marcin Hakiel są parą? Oto jak tancerz skomentował post modelki!

 

*cyt. shownews.pl