CELEBRYCI

Maja Bohosiewicz poleciała do Dubaju. Na lotnisku zaliczyła wpadkę!

Maja Bohosiewicz grała w serialach „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe” oraz „Za marzenia”.

Prowadzi też własną firmę, modową markę „Le Collet”. Jednak największe zainteresowanie Maja Bohosiewicz budzi jako celebrytka – sporo podróżuje i często publikuje zdjęcia na instagramie, gdzie obserwuje ją ponad czterysta tysięcy osób.

 

z mężem – https://www.instagram.com/majabohosiewicz/

 

W ostatnim czasie Maja z rodziną dobre kilka miesięcy spędziła w Hiszpanii. Teraz jednak znów wyruszyli w podróż. Kilka dni temu Bohosiewicz zamieściła fotografię widoku z okna samolotu i napisała:

 

To ja za trzy dni. To ja za trzy dni. To ja za trzy dni. I wcale nie dlatego, że zostawię dziecko na emigrations na tydzień. To ja za trzy dni. To ja za trzy dni.

 

Jak więc widać, nie mogła doczekać się wyjazdu. Najwyraźniej wszystko poszło zgodnie z planem, bo na profilu Mai pojawiło się zdjęcie z lotniska w Dubaju (prawdopodobnie przesiadali się na tym lotnisku). Widać na nim całą rodzinę celebrytki, a więc ją samą i córkę Leonię, a obok męża – Tomasza Kwaśniewskiego idącego za rękę z synem Zacharym.

 

odważnie na biało! – https://www.instagram.com/majabohosiewicz/

 

Mama i córka mają białe dresy, a ojciec i syn – czarne. Widać więc, że stylizacja była przemyślana, a rodzina miała się interesująco prezentować. Sama Bohosiewicz przyznała:

 

No było to odważne z tymi białymi dresikami, nie powiem.

 

Niestety jednak celebrytka zaliczyła stylizacyjną wpadkę! Uwagę na to zwróciła Zofia Zborowska. Chodziło o to, że jeśli wszystko miałoby być „pod kolor” to Zachary powinien mieć czarne buty.

 

Nie wierze, że tak spartoliłaś tę fotke!!!! CZY JA MAM KUPIĆ ZACHAREMU CZARNE TRAMPKI żeby było meczi meczi? #albostaremubiałe #amogłobyćtakpięknie 😑

– napisała koleżanka po fachu.

 

Kolejna internautka zauważyła z humorem, że Leonia z kolei nie ma białych butów:

 

nie chce się czepiac(no może trochę) ale Niunia też ma na moje oko szare🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️i cały misterny plan reż w pi**u🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤪🤪🤪🤪🤪❤️

 

No właśnie… a miało być tak pięknie!

 

Zobacz też: Aktor z „Korony Królów” szuka pracy. Jego ogłoszenie to mistrzostwo!

 

ale wpadka! – https://www.instagram.com/majabohosiewicz/

1 COMMENTS

Comments are closed.