GWIAZDY

Majka Jeżowska trafiła do szpitala. Jest oświadczenie menedżerki!

Przez większość Polaków Majka Jeżowska kojarzona jest z piosenkami dla dzieci i młodzieżowym wizerunkiem. Tymczasem w maju 2022 r. gwiazda skończy 62 lata.

Po dłuższej przerwie Majka Jeżowska nagrała nową piosenkę i jej premiera przewidziana była na 31 marca. Miała odbyć się w sieci oraz w jednym z klubów muzycznych. Występ jednak się nie odbył.

 

https://www.facebook.com/majkajezowska/

 

O swojej nowej piosence pt. „Nie wciągaj mnie” Majka pisała:

 

Długo nie pokazywałam światu mojej nowej muzyki, nie chcę już czekać, bo nie wiem co przyniesie nam los jutro, pojutrze. Wierzę w moc muzyki i słów, w przekaz mojej nowej piosenki. Dziękuję wszystkim dziewczynom za talent i zaangażowanie. Kobiety zmieniają świat każdego dnia.

 

W teledysku do najnowszego utworu Majki Jeżowskiej zobaczyć można „Katarzynę Gniewkowską, Sylwię Chutnik, Ewę Ogórek – Wichrowską, DJ WIKA, Ramonę Rey, Olę Petrus osobę „niskorosłą”, standup women Asz dziennika i wiele innych. W teledysku zobaczymy też symboliczny, kultowy, czerwony kabriolet BMW Andrzeja Piasecznego, którym jechał do ślubu syn Majki Jeżowskiej.”

 

„Mam nadzieję, że moim najnowszym utworem – ‘Nie Wciągaj Mnie’ – natchnę wszystkie dziewczyny w każdym wieku do walki o swoje prawa każdego dnia”

 

Jednak tuż przed koncertem i premierą piosenki, Majka Jeżowska musiała odwołać swój występ. Gwiazda trafiła do szpitala.

Menedżerka Jeżowskiej zapewnia, że to tylko badania:

 

Trafiła do szpitala, gdzie przechodzi badania. Zdecydowała się pozostać tam przez kilka dni, aby zadbać o swoje zdrowie. Majka ma nadzieję, że wkrótce wróci do domu i spotka się ze swoimi fanami na koncercie. Dla pełnej energii wokalistki jest to ciężki czas, ale z niecierpliwością czeka na dobre wyniki badań.

 

Z pewnością jednak piosenkarka nie planowała badań tuż przed swoim występem…

 

Premierowy utwór poniżej.