Marietta
CELEBRYCI

Marietta ROZSTAŁA SIĘ z Chrisem. Teraz spotyka się z…

Pisaliśmy, ż Marietta i Chris z pierwszej edycji programu „Hotel Paradise”, nie są już parą. Okazuje się, że celebrytka wpadła już w sidła nowej miłości. 24-latka spotyka się ze znanym z udziału w programie Łukaszem.

Nie są już parą

Chris i Marietta zwyciężyli pierwszą edycję „Hotelu Paradise”. Mimo iż wszystko wskazywało, że będą na zawsze razem, ich związek rozpadł się zaledwie kilka tygodni po zakończeniu programu.

Na oficjalnym profilu Chrisa pojawił się post, w którym celebryta wyjaśnił, dlaczego nie jest już chłopakiem Marietty. Okazuje się, że mimo usilnych prób, para najzwyczajniej w świecie się ze sobą nie dogadywała…

Marietta
IG

„(…) Ostatnio zauważyliście, że nie ma nas na wspólnych relacjach i coraz mniej wspólnych zdjęć, więc z przykrością informujemy, że mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Jest to nasza wspólna decyzja. Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. (…) Marietta, dziękuję Ci za wszystko i te niesamowite wspomnienia. To była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Życzę Ci szczęścia i wszystkiego dobrego” – czytamy na profilu Chrisa.

Marietta także potwierdziła, że nie jest już dziewczyną Chrisa.

„Kochani. Miałam nadzieje, że nie będę nigdy pisać tego postu, ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało, jesteśmy zbyt różni…” – napisała.

Marietta
IG

Ma nowego chłopaka?

Na Instagramie Marietty pojawiło się jej zdjęcie z Łukaszem, który również był uczestnikiem show.

„Przyjaciół mam WIELKICH. Nowy etap życia” – napisała pod zdjęciem z Łukaszem, nawiązując do jego wzrostu.

Warto dodać, że będąc w programie on i Marietta przez jakiś czas tworzyli parę, zanim ona zdecydowała się być jednak z Chrisem.

Czyżby jednak postanowili dać sobie drugą szansę?

Źródło/Zdjęcia: Instagram