martyna wojciechowska, przemek kossakowski, rozstanie
CELEBRYCI

Sensacyjne doniesienia! Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już parą?!

Ta wiadomość może wydawać się nieprawdopodobna, jednak dziś na portalu Pudelek popadano informację, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już parą.

Ślub wzięli w październiku 2020 roku [zdjęcia tutaj] i to po dłuższym okresie mieszkania ze sobą. Jednak zgodnie z informacjami serwisu, obecnie nie mieszkają już razem.

 

październik 2020, ślub Martyny i Przemka – https://www.instagram.com/przekossakowski/?hl=pl

 

Jakie miały być powody rozstania?

 

„To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu – donosi osoba z bliskiego otoczenia pary. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące”

– podaje Pudelek.

 

I choć serwis już wiele razy mylił się w tego typu informacjach [na przykład w sprawie Mariety Żukowskiej – zobacz tutaj], to jednak coś jest na rzeczy.

 

Ostatni wpis i zdjęcie z Przemkiem na profilu Martyny pojawiło się 16 stycznia 2021 roku. Pisała wtedy, że minęły trzy miesiące od ich ślubu.

 

Choć zarzekałam się, że „to nie dla mnie” to… każdy dzień jest lepszy od poprzedniego!
Czyli jednak warto dać się życiu zaskoczyć.

– pisała wtedy Martyna.

 

Jednak po tym wpisie, nie było już żadnych wspólnych postów czy zdjęć.

 

U Przemka Kossakowskiego jest jeszcze „gorzej” ostatni wpis z Martyną dotyczy jej programu (a nie ich życia prywatnego) i datowany jest na 20 listopada 2020 r. Poprzedni to informacja o ślubie z dnia 16 października 2020 r.

 

Ponieważ przed ślubem para publikowała sporo zdjęć, choćby ze wspólnych wyjazdów, to cisza po ślubie jest zastanawiająca.

Czyżby informator Pudelka miał rację?