CELEBRYCI

Nie żyje mama Małgorzaty Ohme. Na koniec córce dała prezent.

Prowadząca Dzień Dobry TVN przeżywa trudne chwile. Małgorzata Ohme poinformowała o śmierci mamy.

Małgorzata Ohme już wcześniej informowała o chorobie mamy oraz o tym, jak dzielną jest kobietą. W felietonie dla Onetu pisała:

 

Chce też żyć, bo życie było dla nas zawsze pięknym darem. Nauczyła mnie tego, więc łapczywie chwytałam wszystko, co wydawało mi się warte uwagi. Boksuje się z ograniczeniami choroby i widzę, że nie ma tej samej siły, co dawniej. Ten widok łamie mi serce, rozkrusza je na tysiące drobinek. Ale stoję i nie mogę oderwać wzroku od widoku, który tak mnie boli. Tak jakbym chciała ją zapamiętać.

 

Teraz Małgorzata Ohme poinformowała o odejściu mamy. Przyznała też, że spokojna śmierć to „prezent” dla dziecka.

 

Moja Mama podarowała mi na koniec piękną śmierć. Bezbolesną, spokojną,czułą i chwilami żartobliwą. Uwielbiała się śmiać jak ja. Nigdy nie patrzyłam jej tyle w oczy, co w tym ostatnim czasie. Zauważyłam, że mają odcień malachitu, dwie okrągłe malachitowe kule. Nie musiała nic mówić, bym wyczytała w nich intencje. Wiedziałam, że mnie kocha, kochała i kochać będzie. Tak jak matka kochać potrafi najpiękniej. Bez żadnych warunków. Za to, że jesteś”

 

Internauci składali dziennikarce wyrazy współczucia. Wiele osób podzieliło się też swoimi historiami dotyczącymi śmierci rodziców.

 

>>>Adam Małysz trzyma w rękach coś dziwnego! Zgadnij, co to jest!

 

https://www.instagram.com/gosiaohme/