CELEBRYCI

Radek Majdan zabalował! Zobacz, JAK świętował 50 urodziny! [FOTO]

Radosław Majdan urodził się 10 maja 1972 roku, a swoje urodziny świętuje już ponad tydzień.

Najpierw Radek Majdan z Małgorzatą Rozenek polecieli do Miami. Tam pojawili się na torze Formuły 1, a jubilat miał przyjemność spotkać się Lewisowem Hamiltonem. Później odbyła się impreza w Warszawie.

 

Radek Majdan w Dzień Dobry TVN powiedział, że nie odczuwa kryzysu wieku średniego, a wszystko dzięki temu, że został ojcem:

 

Każdy, kto został rodzicem tak jak ja, czyli w tym wieku, w którym jestem, to już nie myślisz o sobie. Kryzys polega na tym, że zaczynamy żałować, że jeszcze czegoś nie zrobiliśmy, że jest pustka i czasu nie cofniemy. (…) robiłem już wiele rzeczy w życiu, to jest mój bagaż doświadczeń i wiem, na czym to polega. Czerpię olbrzymią przyjemność z tego, że jestem tatą, jestem najszczęśliwszym tatą świata.

 

Tym samym impreza z okazji 50 urodzin była huczna i radosna.

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Swoje urodziny piłkarz i komentator sportowy obchodził w sobotni (14.05.2022) wieczór. Ponieważ jubilat jest fanem rocka i sam też gra na gitarze, to impreza była właśnie w konwencji rockowej. Radek Majdan musiał jednak nieźle zabalować, bo zdjęcia zamieścił dopiero w niedzielę w nocy.

 

To była szalona rock”n rollowa impreza🤘🎸😎💥 Dziękuje, że byliście ze mną w tym dniu🎂5️⃣0️⃣🥂dziękuje Małgosiu za wszystko❤️😘

– napisał.

 

Poniżej zdjęcia z imprezy.

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 

https://www.instagram.com/r_majdan/