CELEBRYCI

Świetna wiadomość z domu Kraśków. Płyną gratulacje!

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko małżeństwem są od 2008 roku.

Piotr Kraśko to dziennikarz związany ze stacją TVN – prowadzi „Fakty” oraz „Fakty po Faktach”. Natomiast Karolina Ferenstein-Kraśko jest właścicielką firmy eventowej oraz Stadniny Koni Ferensteinów w Gałkowie. I to właśnie z końmi kojarzy się aktywność Karoliny. Na jej instagramowym profilu pojawiają się piękne zdjęcia czy to ze stadniny czy z przejażdżek.

Także radosna wiadomość, jaką podała Karolina Ferenstein-Kraśko dotyczy hippiki. Konkretnie chodzi o syna Piotra i Karoliny. Szczęśliwa mama podzieliła się swoją radością:

 

Brak mi słów, pękam z dumy, a jeszcze niedawno był takim małym chłopcem !!! Powołanie do Narodowej Kadry Młodzieżowej 🇵🇱 mojego syna Kuby Kraśko @k.krasko12 wraz z Armstrong i Don Espadron to najwspanialszy prezent na święta dla całej naszej rodziny od @polski_zwiazek_jezdziecki !!! Warto mieć marzenia, a jak już się spełnią to dopiero trzeba bardzo ciężko pracować !!! Przed nami pół roku mega przygotowań do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Vilamoura – Portugalia!!!

 

Powołany do kadry Kuba Kraśko ma dopiero 13 lat, a pod wpisem jego mamy posypały się gratulacje:

 

Gratulacje ! Nie mogło być inaczej!

 

Gratulacje 👏 to się nazywa dziedzictwo 🐎 najlepsze życzenia świąteczne 🎄🥰

 

Wspaniale, Gratulacje 👏👏🤩🤩🤩

 

My też dołączamy się do powinszowań – to wspaniała wiadomość!

 

Jakub Kraśko powołany do Narodowej Kadry Młodzieżowej – https://www.instagram.com/karolinaferenstein_krasko/