Nairobi

Ambasada RP apeluje! „Zachowaj szczególną ostrożność!”

Ambasada RP wydała ostrzeżenie dla Polaków i zaapelowała do Polaków  „o zachowanie szczególnej ostrożności.”   Ambasada RP apeluje Ambasada RP w Nairobi (miasto w Afryce, stolica Kenii) wydała ostrzeżenie dla przebywających tam Polaków.   Ambasada RP w Nairobi apeluje o…