GWIAZDY

„Twój środkowy palec robi wszystko, aby powędrować ku górze”? Zobacz, co radzi Piotr Rubik!

W ostatnim czasie w Polsce pojawiło się wiele złych emocji i padały mocne słowa. Jednak Piotr i Agata Rubik starali się przedstawiać bardziej stonowaną postawę.

Agata Rubik odnosząc się do Strajku Kobiet pisała:

 

Każdy ma swoją historię i swoje emocje. Każdy podejmuje też decyzje, z którymi musi potem żyć. Ludzie, bez różnicy na Wasze przekonania, doświadczenia i wiarę. Szanujmy się. Nie krytykujmy, nie kłóćmy. Wspierajmy się. To czemu ja mówię stanowczo NIE to agresji wobec jakiejkolwiek odmienności. Każdy ma prawo być inny.

 

Agata i Piotr – https://www.instagram.com/piotr_rubik/

 

Dziś z kolei Piotr Rubik zamieścił wpis dotyczący przypadającego na 21 listopada święta. Chodzi o Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji kompozytor zagrał fragment swojej piosenki pt. „Psalm Kochania” i napisał, że boleje nad stanem psychicznym Polaków:

 

Dziś Światowy Dzień Życzliwości. Pandemia odciska coraz większe piętno na naszej psychice. Widzę to na ulicy, na poczcie, w sklepie (o internecie i polityce nawet nie wspominam). Ludzie zachowują się coraz bardziej irracjonalnie i agresywnie.

 

Zamieścił też nieco zabawny, choć na poważny temat, apel:

 

Za każdym razem gdy na usta ciśnie się przekleństwo, a Twój środkowy palec robi wszystko, aby powędrować ku górze zatrzymaj się, weź głęboki oddech, POSTARAJ się pomyśleć o sobie i innych. To nie jest łatwe, ale starajmy się być dla siebie ŻYCZLIWI. Bardzo Wam i sobie tego życzę!❤️

 

Chyba wszystkim nam potrzeba tego typu refleksji i chwili opanowania 🙂

 

>>>Agnieszka Włodarczyk powiedziała dość: „nie mamy zamiaru wracać”!