GWIAZDY

Rubik dostał od żony ultimatum! „Okazało się, że warto słuchać głosu kobiet✌️”

Piotr Rubik w 2008 roku poślubił Agatę Paskudzką. Para ma dwie córeczki – Helenę i Alicję.

We czworo tworzą zgodną i wesołą rodzinę. Często na profilu Agaty lub Piotra Rubik pojawiają się zabawne wpisy czy nagrania ze wspólnego muzykowania.

Jednak nie zawsze było tak różowo! Pewnego dnia Agata postawiła mężowi wyraźne ultimatum. Musiał wybierać między żoną, a… „nimi”!

 

Agata i Piotr – https://www.instagram.com/piotr_rubik/

 

Kompozytor swoją historią podzielił się w Światowy Dzień Rzucania Palenia, który przypadał w tym roku dnia 20 listopada. Jak napisał:

 

Dziś Międzynarodowy Dzień Rzucania Palenia. Mnie udało się wygrać z nałogiem w 2005 roku, dzięki mojej żonie ❤️ @agata_rubik postawiła mi ultimatum – albo papierosy, albo ona😎 Po raz kolejny okazało się, że warto słuchać glosu kobiet✌️ To jedno z ostatnich zdjęć kiedy coś palę, podczas misji specjalnej 007🤣

 

Pod wpisem Rubika pojawiły się nie tylko gratulacje z powodu rzucenia nałogu, ale też zgoła inne wpisy. Kilka osób podzieliło się podobnymi opowieściami dotyczącymi papierosów. Jednak konkluzja była jednoznaczna – najlepiej w ogóle nie zaczynać palić. Później nie ma problemu z rzucaniem:)

 

>>>Bracia Golec są zastraszani! „Zwracamy się z gorącą prośbą o…”