weronika
ZDROWIE&URODA

Weronika KSIĄŻKIEWICZ zachwyca FIGURĄ! Jaki jest jej SEKRET?

Weronika Książkiewicz to aktorka filmowa i telewizyjna, która zachwyca swoją figurą.

Obecnie Weronika Książkiewicz (38 l.) gra w serialu „Lepsza Połowa” (TVP). Pamiętamy ją jednak także z ról w serialu „Brzydula”, czy serii filmów „Planeta Singli”.

Duża dziewczynka

Aktorka ma 172 cm wzrostu i jak sama twierdzi, zawsze była „dużą dziewczynką”. Co można rozumieć nie tylko w sensie wzrostu, ale też wagi. I faktycznie swego czasu Weronika pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym jest razem z mamą. Na fotografii widać, na pewno nie grubą, ale nieco pyzatą dziewczynką.

pyzata Weroniczka z mamą – instagram.com/weronikaksiazkiewicz/

Figura z natury?

Już jako dorosła, Książkiewicz prezentuje nienaganną figurę. Więc wiele osób sądzi, że aktorka ma tak z natury. Teraz jednak Weronika postanowiła wyjawić prawdę i zdradzić sekret swojej formy. Jak sama mówi:

„Bardzo często slysze … „Ty to masz fajnie ze masz taka figurę „ .. po jakimś czasie nauczyłam sie grzecznie odpowiadać dziękuje i nie rozwijać sie na ten temat”

Weronika Książkiewicz na sportowo
Weronika Książkiewicz na sportowo – instagram.com/weronikaksiazkiewicz/

A prawda jest taka…

Prawda jest taka, że nie ma żadnego tajemniczego sposobu na zgrabną sylwetkę. Weronika Książkiewicz osiągnęła ją ciężką pracą i ćwiczeniami:

„A prawda jest taka ze ja tego nie mam , nie dostałam tego z urzędu , od dziecka zawsze byłam w grupie tych większych dziewczynek …
Wszystko co mam to mój barani upór i wytrwałość . Jestem tez po 2 operacjach kręgosłupa i nie pisze tego żeby się żalić tylko jakby któraś z Was myślała ze NIE MOŻE to żeby pomyślała ze jednak MOŻE ??”

Zatem Weronika Książkiewicz zachęca wszystkich do ćwiczeń. Bo tylko własną pracą, wytrwałością i systematycznością możemy osiągnąć spodziewane efekty! 🙂

Czytaj też: Anita SOKOŁOWSKA ma straszny problem z NOGAMI! (FOTO)

 

View this post on Instagram

Mamuś Kocham Cie … 1000 lat

A post shared by Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz) on

 

fot. https://www.instagram.com/weronikaksiazkiewicz/