Nikola Myślińska zaginęła
ZDROWIE&URODA

14-letnia Nikola nie zaginęła, tylko uciekła? Nowe fakty w sprawie!

14-letnia Nikola Myślińska zniknęła w Berlinie, gdzie miała wsiąść do samolotu lecącego do Polski.

Nastolatka jednak nie wsiadła na pokład samolotu, a policja od kilku dni prowadzi poszukiwania nastolatki.

 

Nikola Myślińska zaginęła
https://chelm.policja.gov.pl

 

Nikola Myślińska zaginęła

Policja w Chełmie informuje:

 

Poszukujemy zaginionej Nikoli Myślińskiej, która wracając ze Szwajcarii do Polski oddaliła się w nieznanym kierunku. Małoletnia do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

 

I prosi o pomoc w poszukiwaniach:

 

Rysopis zaginionej: wzrost 178 cm, waga 49 kg, szczupłej budowy ciała, włosy długie do ramion koloru blond, oczy koloru niebieskiego, nos prosty, uszy normalne, uzębienie pełne.

 

Ktokolwiek widział zaginioną lub posiada informacje na temat miejsca jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod numerem telefonu 47 813 1210 lub alarmowym 112.

 

To nie była wycieczka

Jak informuje Fakt, Nikola Myślińska do Polski wracała ze Szwajcarii:

 

W Berlinie dziewczynka miała mieć przesiadkę do Warszawy, jednak tego etapu podróży Nikola już nie odbyła. Razem z koleżankami oddaliła się z miejsca postoju i od tamtej pory nie ma z nią żadnego kontaktu.

 

Można by więc sądzić, że dziewczynki były na jakiejś wycieczce i po prostu się zgubiły. Prawda jednak jest zupełnie inna!

 

Nikola uciekła z ośrodka

Na profilu „Gdziekolwiek jesteś” podano więcej szczegółów. Zgodnie z tymi informacjami 14-latka była wychowanką Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Razem z koleżankami udało jej się uciec do Szwajcarii, gdzie zostały odnalezione. Teraz zaś podczas powrotu do Polski, najprawdopodobniej uciekły po raz kolejny:

 

Zaginiona Nikola z Chełma (woj. Lubelskie) w drugiej połowie czerwca b.r. samowolnie oddaliła się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego wraz z kilkoma innymi wychowankami. Nastolatkę wraz z przyjaciółmi znaleziono na terenie Szwajcarii skąd w dniu 15 czerwca b.r. wracała do Polski, poprzez Niemcy, gdzie w Berlinie miała wsiąść w samolot do Warszawy. Akcję powrotu nastolatków do kraju koordynowało Ministerstwo Sprawiedliwości. Niestety w drodze powrotnej, w Niemczech, a konkretniej mówiąc w Berlinie, dziewczyna oddaliła się z postoju. Nastolatka do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną i nie wiadomo gdzie przebywa. Jej telefon pozostaje wyłączony.

 

Nie zmienia to faktu, że dziewczynka z uwagi na swój wiek i – jak można się domyślać – niewielką ilość lub brak pieniędzy, może być w ogromnym niebezpieczeństwie.

Najostrzejsza pizza Bydgoszcz! Jeszcze nikt jej nie zjadł w całości!