CELEBRYCI ZDROWIE&URODA

Najostrzejsza pizza Bydgoszcz! Jeszcze nikt jej nie zjadł w całości!

W ostatnich latach bardzo wzrosła popularność pikantnych dań czy produktów, a wielu influencerów podejmuje wyzwania, by na wizji jeść piekielnie ostre jedzenie.

Również popularny Youtuber Książulo postanowił podjąć taki challenge i zjeść najostrzejszą pizzę. Pizza „Petarda” serwowana jest w jednym z lokali w Bydgoszczy.

 

screen https://www.youtube.com/watch?v=PuFVGywku5g

 

Najostrzejsza pizza Bydgoszcz

Właściciel pizzerii Jolanta ujawnił, że na „Petardę” nakłada sos na bazie Carolina Reaper. Jest to kultywar [odmiana] papryki chili, uznawana za najostrzejszą paprykę na świecie. Taki sos, a tym samym pizza ma bardzo wysoką zawartość kapsaicyny, przez co może wywołać nudności, wymioty i wysokie ciśnienie krwi. Z tego też względu najostrzejsza pizza nie jest oferowana na dowóz – właściciel musi mieć pewność, że zamawia ją osoba pełnoletnia i świadoma tego, co do za danie.

 

Książulo – ostra pizza

Książulo i jego kolega Wojtek przystąpili do degustacji pizzy. Wojtek zrezygnował bardzo szybko, a Książulo próbował zjeść choćby jeden kawałek. Jednak i to mu się nie udało.

 

Nigdy nic takiego nie jadłem…. Ale k…wa maskara…Ale ból ja pie…le, nic nie pomaga

– powiedział youtuber, który zaczął się źle czuć, a z oczu leciały mu łzy.

 

I choć pizzę popił mlekiem, które miało łagodzić ostrość, nic nie pomagało. Internauci widząc mękę Książula komentowali:

 

Uwielbiam za każdym razem słyszeć, że nigdy więcej nic ostrego W życiu nie widziałam takich sinych worów pod oczami, jak rano u Książula… Współczuję.

 

Oglądając smialam sie jak nigdy do wcześniej, ale tez cierpiałam razem z wami nawet mialam mdłości
Podziwiam za odwagę , jestem osobą która ma problem z zjedzeniem czegokolwiek co jest ciut ostre.

 

Chwalili jednak odpowiedzialnego właściciela pizzerii:

 

Zajebisty właściciel. Mega szanuję takich ludzi z pasją i wiedzą. Chętnie zjadł bym od niego pizzę tylko nie ta ostra

 

Szef pizzerii pozamiatał. Widać, że wie o czym mówi i jego niepozorny sosik skasował dwóch youtuberów 🙂 Szacun dla kucharza i smakoszy szukających wrażeń

 

Całe nagranie poniżej.

Jadł PIEKIELNIE ostre jedzenie. Łukasz „Demon” Motyka nie żyje!