Kuba Wojewódzki poinformował o swoim odejściu, a ta decyzja zaskakuje z wielu powodów!

Kuba Wojewódzki Teatr 6.piętro
Wojewódzki to nie tylko prowadzący program w TVN, podcaster i radiowiec, ale też aktor. W prowadzonym przez Michała Żebrowskiego Teatrze 6.piętro „występuje w roli Allana Felixa w ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM – inscenizacji komedii Woody’ego Allena w reżyserii Eugeniusza Korina.”
Celebryta jednak poinformował o zerwaniu współpracy z Teatrem, a wszystko przez Żurnalistę. Jak czytamy na stronie placówki, na 13 lutego 2026 roku zaplanowano premierę cyklu spotkań pod hasłem „ŻURNALISTA na 6.piętrze: Podcast przy otwartej kurtynie.”
Żurnalista Teatr 6.piętro
Podcast przy otwartej kurtynie to propozycja tak dla widzów, którzy spotkają się z Żurnalistą po raz pierwszy, jak i dla jego wiernych słuchaczy, dla wszystkich, którzy cenią atmosferę teatru, gdzie każde słowo wybrzmiewa mocniej, a wspólne doświadczenie tworzy jedyną w swoim rodzaju energię.
– przekazano w opisie projektu*
A Kuba Wojewódzki obwieścił swoje odejście z Teatru:
W związku z planami pojawienia się na scenie @teatr6pietro niejakiego Żurnalisty, którego osoba, światopogląd, etyka i estetyka są mi całkowicie obce, zmuszony jestem zrezygnować z dalszej współpracy z Teatrem.
Dziękuję Wszystkim za te wspólne 15 lat.
#zagrajtojeszczerazsam
Nie wnikając w uzasadnienie tej decyzji, zastanawiamy się jeszcze, czy jest ona prawdziwa, czy to tylko kolejny „żart” Kuby?
Przypomnimy, że już kiedyś informował, że odchodzi z TVN, ale do tej pory nie odszedł. W 2022 roku Wojewódzki sugerował, że się zaręczył (ale wówczas nie wziął ślubu). W marcu 2022 r. twierdził, że jego dziewczyna jest w ciąży i że poród będzie za 7 miesięcy. Dziecko jednak nigdy się chyba nie pojawiło.
Czy zatem teraz jest to informacja na serio? A może przeciwnie? Może w ten sposób Wojewódzki i Żurnalista reklamują swoje spektakle?
Wyświetl ten post na Instagramie
źródło: https://teatr6pietro.pl/



























