WYDARZENIA

Potężna eksplozja! Pojawiły się szokujące informacje

Do potężnej eksplozji, a następnie pożaru doszło w niedzielę, 21 czerwca w Łomży przy ul. Wyszyńskiego. Pożar pojawił się w jednym z samochodów dostawczych. Eksplodowały znajdujące się w nim butle z gazem. Na miejsce pojawiła się straż pożarna, która starała się uratować butle. Jak się okazało udało się uratować 15 z 20. Oto co dokładnie się wydarzyło. Zobacz koniecznie. 

Pixabay

Do potężnego pożaru doszło przed godziną 15:00 w Łomży. Na pace samochodu znajdowało się 20 butli z gazem. Niedługo później doszło do pożaru. Następnie dwie z nich eksplodowały.

Potężna eksplozja w Polsce. Na miejsce przyjechały służby 

Na miejscu niemal od razu pojawiły się odpowiednie służby. Sytuacja była dynamiczna i trzeba było szybko reagować. Strażacy starali się jak najszybciej opanować ogień. W akcji uczestniczyło osiem zastępów Państwowej Straży Pożarnej.

Uratowano 15 butli z gazem, a sytuacja została unormowana.

Jak się okazuje to jednak nie wszystko.

Choć sytuacja wyglądała bardzo groźnie i wiązała się z dużym ryzykiem wybuchu, nikt nie został poszkodowany. Ogień spowodował jedynie straty materialne – doszczętnie zniszczony został samochód dostawczy, w którym doszło do pożaru

-czytamy na portalu internetowym goniec.pl.

Na razie nigdzie nie napisano co dokładnie było przyczyną pożaru.

Źródło: goniec.pl