Agnieszka Woźniak-Starak
CELEBRYCI

Szczęśliwa Agnieszka Woźniak-Starak pływa z ukochanym! (FOTO)

43-letnia Agnieszka Woźniak-Starak dwukrotnie była zamężna. W 2008 roku poślubiła Adama Badziaka. Para jednak rozwiodła się w 2015 roku.

Rok później dziennikarka wyszła za mąż za Piotra Woźniak-Staraka, którego żoną była aż do momentu jego tragicznej śmierci 18 sierpnia 2019 r.

Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego i zaszyła się we własnym domu. Pociechę dawali jej wierni przyjaciele, jej psy oraz przebywanie na łonie przyrody.

 

Dopiero jesienią 2020 r. dziennikarka postanowiła wrócić do pracy i wówczas została jedną z prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Stopniowo angażując się także w inne projekty i aktywności.

 

Agnieszka Woźniak-Starak
wakacje spędza w kraju – https://www.instagram.com/p/CRgWdKnD5jt/

 

Tegoroczne wakacje Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła spędzić w Polsce:

 

Nie wiem jak Wy, ale nie ja nie lubię latem wyjeżdżać z Polski. Tu jest tak pięknie, a nasze lato trwa tak krótko, że bardzo chętnie wykorzystam każdy ciepły dzień ☀️ Bociany mają chyba podobnie 😅

– napisała.

 

Agnieszka Woźniak-Starak
z ukochanym – https://www.instagram.com/p/CRgWdKnD5jt/

 

Jak widać, wypoczynek jest bardzo udany, bo dziś dziennikarka zamieściła swoje zdjęcie. Wygląda na nim bardzo radośnie. I nic dziwnego! Jest z nią jej ukochany pies Misza:

 

Mój czarny delfin 🐬😂 Jak to mówią, gena nie wydłubiesz. Misza tylko w połowie jest labradorem, po mamie, ojciec nieznany, ale najchętniej nie wychodziłaby z wody 💦😅 Wykąpie się w każdej kałuży i każdym bajorze, zanim ja w ogóle zdążę je namierzyć. Ona to kocha! Zresztą, ona kocha wszystko 😂 Labrador to zdecydowanie stan umysłu 😂 Kto ma labradora i potwierdza??

 

Czy Wasze psiaki też lubią się kąpać i też dają Wam tyle radości?

 

Agnieszka Woźniak-Starak
Misza bardzo lubi kąpiele – https://www.instagram.com/p/CRgWdKnD5jt/