CELEBRYCI

Poruszający wpis Dagmary Kaźmierskiej na temat Conana! „Jeszcze wczoraj….”

Na swoim profilu Dagmara Kaźmierska często dzieli się swoimi przemyśleniami i życiowymi mądrościami.

Osoby, które obserwują „Królową Życia”, doskonale wiedzą, że celebrytka ma pozytywne podejście do życia, ale też potrafi być osobą bezkompromisową. Wiedzą też, jak bardzo jest przywiązana do Conana.

Także najnowszy wpis dotyczy syna Dagmary Kaźmierskiej.

 

https://www.instagram.com/queen_of_life_77/

 

Poruszający post celebrytki zawiera stare zdjęcia z Conanem. Widzimy tu młodą Dagmarę z synkiem, a na innych chłopczyka solo.

 

https://www.instagram.com/queen_of_life_77/

 

Z treści wynika, że młody mężczyzna obchodzi właśnie swoje 21 urodziny.

 

?ŚWIATŁO MOJEGO ŻYCIA ?Jeszcze wczoraj nosiłam Cię na rękach , a dziś Ty nosisz mnie ??Mój SYN ?Moja DUMA ?Moje ŻYCIE ?Kochani ?Mój mały Conanek @conanbestia urodził się dziś tyle , że 21 lat temu ?Od chwili ,gdy Go przytuliłam przesłonił mi cały Świat ???‍♀️

– pisze Kaźmierska.

 

Dalej zachwyca się synem:

 

Jest moją opoką , moim powietrzem ??Grzeczny , pomocny , bez nałogów .Na tak trudnym kierunku jakim jest medycyna bardzo dobre wyniki -czasem myślę, że to jakiś podrzutek ???Codziennie rano , gdy tylko otworzę oczy proszę Boga o opiekę nad Nim , a gdy zamykam dziękuję Mu , że nic danego dnia złego nie przytrafiło się Mojemu dziecku ❤️?

 

Pod tym wzruszającym postem Dagmary Kaźmierskiej pojawiło się wiele życzeń  urodzinowych dla Conana. On sam dopisał, że również modli się za swoją mamę: „A ja za Ciebie cały czas❤️??”.