GWIAZDY

Pamiętacie Alę Janosz? Zwyciężczyni pierwszego „Idola” wraca z nową piosenką! (VIDEO)

Alicja Janosz-Niebielecka (37 l.) znana szerzej jako Ala Janosz w 2002 toku wygrała pierwszą polską edycję programu „Idol” – wokalnego talent show.

Następnie przez kilka lat Ala Janosz była obecna w mediach i świecie muzyki. Później jednak jej kariera przystopowała i nabrała niszowego charakteru.

 

 

Jak mówiła 2 grudnia 2022 r. w „Dzień Dobry TVN”, zanim wróciła z nową muzyką, musiała określić się na nowo:

 

Wracam z moimi piosenkami, które napisane są z poziomu serca, które skomponowałam w większości na pianinie. […] Tak się zmieniłam, że dziś czuję już siebie i stoję po swojej stronie. Powstała płyta, której nie planowałam, ale okazało się, że jestem na to gotowa

– powiedziała w programie*

 

https://www.instagram.com/alicjajanoszofficial/

 

Z pewnością w odnalezieniu własnej tożsamości pomogło Alicji jej macierzyństwo. W 2010 roku piosenkarka poślubiła perkusistę Bartosza Niebieleckiego i z tego związku narodził się Tymon (ur. 2014).

 

W ósme urodziny chłopca, we wrześniu 2022 r. Alicja Janosz zamieściła bardzo osobisty wpis:

 

Mój syn, to mój najwspanialszy nauczyciel. Dzięki jego pojawieniu się na świecie, nauczyłam się zatrzymywać i pytać siebie – co czuję i czego potrzebuję. Mimo tego, albo właśnie dzięki temu, że początki nie były łatwe, mogłam przeżyć poblokowane emocje, przyjrzeć się swoim schematom i „uaktualnić program”, biorąc pełną odpowiedzialność za swoje myśli, słowa i czyny. Stając wreszcie przy sobie i po swojej stronie, zaczęłam powolutku dawać sobie samej bezwarunkową i nieskończoną miłość – taką, jaką naturalnie czułam do Tymka.

 

 

I tak po latach przerwy, gwiazda wraca z nową piosenką. Utwór nosi tytuł „Tetris”, a w refrenie słyszymy:

 

Ani top, ani trendy
Ja po prostu lubię ładne piosenki
Którędy do kariery?
Nie, nie pytaj mnie do cholery

 

Sądząc po komentarzach zamieszczonych pod piosenką „Tetris” w serwisie YouTube, utwór bardzo spodobał się internautom. Szczególną uwagę zawracano na bardzo mądry i aktualny tekst.

 

Nagranie poniżej.

 

>>>Kinga Rusin nie zamierza wracać do Polski! „To tu w końcu postanowiliśmy, że będziemy żyć”

 

 

*cyt. dziendobry.tvn.pl