Agnieszka Chylińska
GWIAZDY

Ale obciach! Agnieszka Chylińska tłumaczy się z afery ciasteczkowej!

W miniony czwartek odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN. Agnieszka Chylińska jako jurorka „Mam Talent!” była obecna na tym wydarzeniu.

Zazwyczaj po części oficjalnej gwiazdy pozostają jeszcze na miejscu, robią sobie zdjęcia, rozmawiają z dziennikarzami itp. Agnieszka Chylińska dosyć szybko uciekła z imprezy, jednak przed wyjściem odwiedziła stoły z różnymi smakołykami.

 

Agnieszka Chylińska
https://www.instagram.com/agnieszka.chylinska/

 

Wokalistka nie zjadła nic na miejscu. Według informacji Pudelka gwiazda poprosiła o zapakowanie jedzenia na wynos i zabrała je do domu. Całą sytuację serwis prezentuje jako coś nie na miejscu, że popełniła „faux pas”.

 

Chylińska do sprawy podeszła z dystansem i napisała na instagramie:

 

Kiedy prosisz o spakowanie kilku ciasteczek dla dzieci, a okazuje sie, że to mega obciach, bo przeciez w domu sztab kucharek ma wszystko gotowe i czeka z trzema rodzajami tortu ??‍♀️

– zażartowała.

 

Internautki poparły Agnieszkę Chylińską. Pamiętają swoje dzieciństwo, gdy to rodzice przynosili słodkości z różnych imprez i zapewniają, że one też tak teraz robią, by swoim pociechom sprawić przyjemność. Podniesiono też argument nie marnowania jedzenia.

Również naszym zdaniem Agnieszka Chylińska nie zrobiła nic wstydliwego. Była po prostu pragmatyczna.