GWIAZDY

Katarzyna Cichopek jest załamana. „Serce mi dziś pękło”

W październiku 2022 r. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili swój związek. Jednak ta informacja wywołała bardzo burzliwe reakcje, szczególnie ze strony byłej żony Kurzajewskiego – Pauliny Smaszcz.

Zakochani jednak i tak postanowili święta spędzić razem. Katarzyna Cichopek porozumiała się bowiem z byłym mężem co do opieki naprzemiennej.

Niestety to właśnie w Boże Narodzenie aktorkę dosięgła tragiczna wiadomość.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

26 grudnia 2022 r. zmarł znany i lubiany aktor – Emilian Kamiński, który grał także w serialu „M jak Miłość”. Cichopek nie kryła swojego smutku:

 

Uwielbiałam każde nasze spotkanie na planie, gdzie wymienialiśmy się żartami, rozmawialiśmy o życiu, teatrze. Wiele Panu zawdzięczam.
Nie spodziewałam się, że nasze październikowe spotkanie na planie będzie naszym ostatnim.
Cieszę się, że wtedy zaśpiewał Pan dla nas. I będę Pana pamiętać z gitarą w ręce.
Serce mi dziś pękło.

– napisała.

 

 

Emiliana Kamińskiego pożegnało wiele znanych osób. Jak pisze Katarzyna Skrzynecka:

 

Emilian… Kochany… Przyjaciel Teatru, Przyjaciel Sztuki, Przyjaciel NASZ ? … Pełen uroczego poczucia humoru, Serdeczny Dobry Anioł z szelmą w oku i zawadiackimi rogami dla zmyłki ? Za wcześnie… ?

 

 

Aktora wspomina także Krzysztof Ibisz:

 

Kochany Emilian, pracowity, przyjacielski, honorowy, słowny, SAMURAJ NASZYCH CZASÓW. Kochał życie, pracę, Justynę, swoje dzieci i Teatr Kamienica, który własnymi rękami stworzył z gruzów ( i to dosłownie). Wymagał od innych, a najbardziej od siebie. Zawsze wiedział czego chciał od aktorów i zagrałby za nich każdą rolę i to zagrałby świetnie. Mało już takich ludzi i niestety coraz mniej. Jak to się mogło stać Emilianie? Dla mnie byłeś i będziesz uosobieniem siły i niezniszczenia. Do zobaczenia Mistrzu?

 

 

A Piotr Gąsowski zamieścił podziękowania dla Emiliana:

 

dziękuję Ci za to, że zawsze miałeś dla mnie czas, dobre słowo i serdeczność , która była znacznie bardziej serdeczna niż mogłaby być… Dziękuję Ci za Twoje poczucie humoru, za Twój zapał , idealizm i … duszę wspaniałego , wrażliwego dziecka , która pozwalała Ci zawsze marzyć i te marzenia spełniać……nie tylko Twoje marzenia , ale także marzenia tych , którzy nie mieli odwagi bądź siły , na takie spełnianie… Byłeś dla nich przykładem … odważnym przykładem… Bardzo będzie mi Ciebie brakowało…

 

 

Emilian Kamiński zmarł w wieku 70 lat.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/