GWIAZDY

Aleksandra Domańska stawia na relacje z kobietami. „Ofiarowanie na ołtarzu mojego życia…”

34-letnia Aleksandra Domańska to aktorka, która swój instagramowy profil prowadzi w bardzo specyficzny sposób.

Kobieta publikuje enigmatyczne wpisy, w których odnosi się do swoich przemyśleń i przeżyć. Mało u niej błahych treści czy postów reklamowych, a w równie zawoalowany sposób informowała o narodzinach swojego syna Ariela (ur. 2021).

W najnowszym poście Aleksandra Domańska pisze o relacjach, a przede wszystkim o relacjach z kobietami.

 

https://www.instagram.com/domanska_naprawde/

 

Jak czytamy, tego lata, aktorka skoncentrowała się na swoich relacjach z kobietami:

 

Motywem przewodnim tego lata były relacje. Ale nie z facetami, choć to też. Motywem przewodnim tego lata były relacje z kobietami. Przyjrzenie się kogo i dlaczego gonię. Zauważenie tych które zawsze były i mnie widziały. Ofiarowanie na ołtarzu mojego życia tego co nie służy mimo, że miłość pozostaje żywa.

 

Dalej Domańska pisze o tym, jak oczyściła swoje relacje:

 

Dziś czuję jakbym zrzuciła z siebie kilogramy zbroi przyrośniętej do mnie przez długie, długie lata. Patrzę na mojego syna, skupiającego wzrok na jednym punkcie podczas zabawy i dostrzegam z szerszej perspektywy to ,czego on nie widzi, a co wiem, że zaraz go zafascynuje. I tak samo jest z nami. Nie bójmy się rozglądać. Każde NIE to TAK dla czegoś nowego.

 

Pod postem aktorki pojawiły się komentarze. Wiele obserwatorek aktorki pisze, że także one doceniają damską przyjaźń i kobiety wokół siebie.

 

Anna Mucha wzięła ślub? Zaskakujący wpis na profilu gwiazdy!