CELEBRYCI

Allan Krupa podjął WAŻNĄ DECYZJĘ! Jak przeżyje TO jego MAMA?!

Allan Krupa ostatnio świętował 19. urodziny. Syn Edyty Górniak podjął też ważną życiową decyzję. Młody muzyk chce wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Co na to jego znana mama?

 

Życiowa decyzja

Allan Krupa to jedyny syn Edyty Górniak. 19-letni chłopak jest oczkiem w głowie swojej znanej mamy. Allan świętował ostatnio swoje 19.urodziny. Do tej pory Krupa chciał zostać żołnierzem i nawet podjął naukę w tym kierunku. Jednak marzenia o założeniu mundury to już przeszłość. Teraz 19-latek ma zupełnie nowe życiowe plany. Marzy mu się kariera muzyczna. Allan Krupa chciałby zostać raperem. Chłopak nagrywa już swoje utworu. Używa pseudonimu Enso. Czy Allan Krupa wyjedzie z kraju? Wiele na to wskazuje. Syn Edyty Górniak powiedział w rozmowie z portalem Jastrząb Post:

 

Nie jestem na to (wyjazd do Stanów Zjednoczonych) zamknięty. Myślę, że na obecną chwilę nie wyjadę. natomiast jak ustabilizuje się porządnie finansowo, to nic nie stoi na przeszkodzie

Co na to mama?

Allan Krupa wspólnie z Edytą Górniak mieszkali kiedyś w Stanach Zjednoczonych. Allan był wówczas małym chłopcem. Edyta Górniak z synek wyprowadzili się za ocean, gdy ojciec Allana- Dariusz Krupa spowodował śmiertelny wypadek samochodowy. Krupa był pod wpływem narkotyków. Allan powiedział o przeprowadzce za ocean:

 

Jak najdzie mnie ochota, żeby się przeprowadzić do Kalifornii, to się przeprowadzę do Kalifornii

 

Co na to Edyta Górniak? Piosenkarka na razie nie komentuje planów swojego 19-letniego syna. Jak myślicie jest zadowolona z tego, że syn chce opuścić Polskę?

 

Zdjęcie: Facebook/ Edyta Górniak