ZDROWIE&URODA

Pochwalił się intymnym zdjęciem. Przerażająca reakcja kobiety!

Mieszkaniec Ostrołęki stał się ofiarą kobiety poznanej w Internecie. Zamiast jednak romantycznej znajomości, musiał udać się na policję.

Mężczyzna poznał atrakcyjną kobietę w sieci i dał jej się namówić na wysłanie intymnego zdjęcia. Jej reakcja go przeraziła.

 

pixabay

 

Otóż jego nowa znajoma zaczęła go szantażować upublicznieniem tego zdjęcia i domagała się od niego pieniędzy. Mężczyzna zgłosił sprawę na policję:

 

Pokrzywdzony mężczyzna oświadczył, że za jego pośrednictwem nawiązał kontakt z atrakcyjną kobietą, której dał się namówić na przesłanie swojego intymnego zdjęcia. Krótko po tym nowo poznana kobieta zaczęła go szantażować żądając od niego pieniędzy.

 

Jak można się domyślić, mieszkaniec Ostrołęki obawiał się, że zdjęcie jego przyrodzenia trafi do znajomych, współpracowników czy też do jeszcze szerszego grona, na przykład zostanie zamieszczone w sieci.

 

Obecnie w tej sprawie toczy się postępowanie, a policja apeluje o ostrożność:

 

Przed kliknięciem przycisku wyślij, zastanówmy się, czy na pewno tego rodzaju zdjęcie, bądź nagranie chcemy udostępnić osobom trzecim.

 

Pamiętajmy, że wysyłając obcym osobom nasze prywatne zdjęcia, bądź filmy nigdy nie mamy pewności, w jaki sposób i do jakich celów będą one wykorzystywane. Nie wiemy też, kto znajduje się po drugiej stronie komputera, bądź telefonu. Pamiętajmy także o tym, że internet „nie zapomina”.

– przypominają policjanci.

 

>>>Agnieszka Włodarczyk zaatakowana. W ruch poszedł kwas!

 

cyt. policja.pl