CELEBRYCI ZDROWIE&URODA

Anna Lewandowska zniknęła z sieci. Wiadomo CO i z KIM robiła przez 2 tygodnie!

Anna Lewandowska ma na instagramie aż 5,4 miliona obserwatorów. Nic więc dziwnego, że gdy trenerka nagle znikła z sieci, jej fani byli mocno zaskoczeni.

Wcześniej Lewandowska publikowała wiele wpisów i relacji, tymczasem po 5 sierpnia 2023 r. zaległa długa cisza. Pod ostatnim postem trenerki, gdzie pokazała jak wypoczywa nad basenem z mężem i córkami, pojawiło się wiele hipotez. Internauci zastanawiali się, czy nie jest chora? Inni sądzili, że przerwa spowodowana jest kolejną operacją plastyczną, jeszcze inni sądzili, że robi sobie wakacyjną przerwę od social mediów.

Kto miał rację?

 

https://www.instagram.com/annalewandowska/

 

Wczoraj Anna Lewandowska opublikowała nagranie, które sporo wyjaśnia. Jest to bowiem filmik z Dominikany. To właśnie z tego kraju wywodzi się bachata, którą od jakiegoś czasu tańczy trenerka.

 

Tak więc Lewandowska zafundowała sobie wakacje bez telefonu na Dominikanie. Co ciekawe jednak, nie wybrała się tam z Robertem Lewandowskim i ich córeczkami – Klarą i Laurą, a był to damski wypad z przyjaciółką – Aleksandrą Dec. Panie nie tylko zwiedzały Dominikanę, ale też tańczyły bachatę.

 

Republica Dominicana ????????
One of the best trips of my life
@ola_dec_

[Republika Dominikańska ????????
Jeden z najlepszych wyjazdów w moim życiu ]

– napisała pod filmikiem.

 

W odpowiedzi na nagranie, internauci wykazali się zrozumieniem dla „zniknięcia” Ani Lewandowskiej:

 

Wszyscy tęsknili a teraz wszyscy zazdroszczą

 

Super te wakacje. Czuć, że wypoczywałaś. Kochana świetnie, że ten trip zrobiłaś bez udzielania się na social. Nieraz zapominamy, że być non stop online nie jest ważne

 

Wow, to musiała być przygoda życia

 

Filmik poniżej.

 

Doda opowiedziała o swojej diecie. Naprawdę aż TYLE sobie odmawia?!

 

https://www.instagram.com/annalewandowska/