CELEBRYCI

Anna Wendzikowska ma TO pod pachami! Celebrytka wyjaśnia [FOTO]

Anna Wendzikowska jeszcze do niedawna pracowała w „Dzień Dobry TVN”, gdzie zajmowała się tematyką filmową.

Jednak latem 2022 r. podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z TVN. Później Anna Wendzikowska ujawniła, że zamierza skoncentrować się na rozwoju swoich marek modowych.

 

https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Tymczasem wyjechała do Grecji i tu wygląd celebrytki stał się obiektem niewybrednych komentarzy. Wendzikowska przytoczyła jeden z nich, tyczący się jej pach.

 

https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

I odpowiedziała:

 

może sprecyzuję: mam 41 lat. mam zmarszczki, przebarwienia, skórę na brzuchu, która zdradza moje dwie ciąże.. ewidentnie również coś dziwnego pod pachami 😂 mam też bliznę na przedramieniu po operacji i wiele innych „mankamentów”… wąskie biodra, stopę rozmiar 39, duże dłonie, chujowe włosy… i pewnie jeszcze szereg rzeczy, których ja nie widzę, ale które ktoś chętnie mi wytknie…

 

Wyjaśniła, że jej samej już nie dotyka tego typu krytyka. Natomiast zaapelowała, by nie zachowywać się w ten sposób. Później podobne wzorce przejmują nasze dzieci, które są bardzo wrażliwe na hejterskie komentarze:

 

mnie to już nic nie robi, bo wykonałam robotę ze sobą. nauczyłam się najpierw akceptować, a potem nawet kochać swoje ciało (…)

a dzieciaki są na to szczególnie wrażliwe i serce mi pęka jak słyszę jak okrutnie komentują nawzajem swój wygląd dzieci w szkole mojej córki.. nie róbmy tego sobie i nie róbmy tego naszym dzieciom 🤍

– napisała.

 

Warto się zawsze zastanowić, zanim opublikujemy krytyczny komentarz.

 

Zdjęcia pach poniżej.

 

https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

https://www.instagram.com/aniawendzikowska/