CELEBRYCI

Oświadczenie Marcina Hakiela: „Moja Kobieta podjęła decyzję o…”

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozstali się w marcu 2022 roku i tancerz nie krył rozgoryczenia z tego powodu.

Tuż po podaniu tej informacji do wiadomości publicznej, Marcin Hakiel oskarżał żonę o rozpad małżeństwa i sugerował, że go zdradzała. Później jednak zaakceptował fakt rozstania, ale przyznał też, że chodzi na terapię.

Co ciekawe, po początkowej goryczy, tancerz bardzo szybko nawiązał nową znajomość. Już od jakiegoś czasu na jego profilu pojawiały się zdjęcia z nową partnerką. Hakiel jednak poprzestawał na pokazywaniu dłoni kobiety, czy też jej sylwetki z tyłu.

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

Podobnie jest z najnowszym zdjęciem, gdzie widzimy elegancko ubraną parę – Marcina i jego nową partnerkę. Zdjęcie wywołało wiele pozytywnych komentarzy, ale pojawiła się też krytyka:

 

Szybko się pocieszyłeś ?

 

No tak zona winna , a pierwszy szybko sobie życie poukładał …

 

A mowiles, ze dosyc masz publicznych zwiazkow ? to po co tak sie znow pokazywac?

 

W odpowiedzi Marcin Hakiel wydał oświadczenie:

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M

 

I jak widać jest to jego głos, oraz nowej partnerki. Trzeba przyznać, że szybko to poszło…

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/