GWIAZDY

Antek Królikowski zatrzymany przez Policję. Wykryto u niego THC!

Wczoraj po południu (18 lutego 2023 r.) w Warszawie, Antek Królikowski zatrzymany przez Policję. Badanie narko testem wykryło obecność THC.

Jak informuje serwis wp.pl aktor zwrócił uwagę patrolu drogowego. Jednak sam Antoni Królikowski twierdzi, że policja zatrzymała go „po zgłoszeniu”. Oto szczegóły sprawy!

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/?hl=pl

 

Tego dnia Antek miał odwiedzić Joannę Opozdę, bo zobaczyć się z ich wspólnym synem Vincentem.  Po tym, jak wyjechał z domu, zatrzymała go policja.

 

Do zatrzymania kierowcy samochodu marki Audi doszło po godzinie 16 w Warszawie. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę patrolu drogowego. Jak poinformowało biuro prasowe KSP, było uzasadnione podejrzenie, że kierowca może być nietrzeźwy. Wiadomo, że w pojeździe był sam.

 

– Kierowca został przebadany pod kątem alkoholu. Był trzeźwy. Natomiast narkotest wykazał, że znajduje się pod wpływem środków odurzających – poinformował Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.”

– podaje wp.pl*

 

Jednak już w nocy Antek Królikowski wydał oświadczenie, w którym czytamy, że został zatrzymany po zgłoszeniu. Wnioskować więc można, że ktoś zadzwonił na policję i poinformował o podejrzanym zachowaniu aktora.

 

Do zatrzymania doszło około 16 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem.

 

Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania.

 

Królikowski potwierdził, że test na obecność narkotyków wykrył obecność THC [związek chemiczny z grupy kannabinoidów, substancja psychoaktywna zawarta w konopiach – przyp. red.]. Tłumaczył, że zażywanie konopi związane jest z jego chorobą, cierpi bowiem na stwardnienie rozsiane.

 

Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru.

Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopi.

 

Antoni Królikowski dodał też, że nie zażywa narkotyków:

 

Chciałbym zaznaczyć, że nie zażywam narkotyków, co wykazały dzisiejsze testy, więc bardzo proszę o zaprzestanie pomówień.

 

Pytanie zatem, czy zachowanie aktora rzeczywiście mogło zwrócić uwagę policji i jak wysokie stężenie THC wykryło badanie?

 

Zobacz też:

Dariusz Opozda strzelał do własnej córki! (NAGRANIE)

Joanna Opozda ujawniła szczegóły rozstania z Antkiem Królikowskim!

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/?hl=pl

 

*cyt.wp.pl