GWIAZDY

Dariusz Opozda strzelał do własnej córki! (NAGRANIE)

Dariusz Opozda to ojciec Joanny Opozdy i Aleksandry Opozdy. We wrześniu 2021 r. ujawniono konflikt, jaki toczy się w tej rodzinie. Wczoraj miały miejsce dramatyczne wydarzenia.

Dariusz Opozda jest przedsiębiorcą z Buska-Zdroju, który miał na Madagaskarze prowadzić hotel. Tam też poznał nową partnerkę i zaczął zdradzać swoją żonę Małgorzatę Opozdę.

Z nową dziewczyną miał wypadek na motocyklu i przypłacił go niemal życiem. Wówczas domagał się pieniędzy od żony i córek i dostał sporą sumę na powrót do kraju i leczenie [czytaj tutaj].

 

Jednak po powrocie do kraju Opozda zajął mieszkanie swojej żony i ponoć miał też wymienić zamki tak, by nie mogła się tam dostać. To wtedy do akcji wkroczył Antek Królikowski z siostrą Joanny – Aleksandrą Opozdą.

 

screen/instagram.com/antek.krolikowski/

 

Próbowali dostać się do mieszkania i Dariusz Opozda zamieścił w sieci nagranie z przepychanek aktora twierdząc, że ten „bije, atakuje kobiety” [nagranie tutaj].

 

W odpowiedzi Królikowski opublikował film z mrożącą krew w żyłach sceną. Najpierw z za drzwi mieszkania słychać wulgarne wyzwiska, potem padają strzały. Przerażony Antek z Aleksandrą Opozdą uciekają.

 

Dariusz O. strzela do rodziny w Busku Zdroju

– napisał Antek.

 

screen/instagram.com/antek.krolikowski/

 

Internauci byli zszokowani, że Dariusz Opozda strzelał do własnej córki:

 

Szok, rozpacz, niedowierzanie ???

 

Zamknąć za próbę morderstwa!!! A nie dywagować droga prokuraturo!!!

 

Przerazjace :/ nie moge pojac ze policja nic z tym nie zrobila :/ szok

 

Jak jednak twierdzi policja na razie trwają ustalenia, czy był to strzał przypadkowy, czy też pan Dariusz „otworzył ogień” w kierunku bliskich.